Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 12 napos babám anyatejes és...

12 napos babám anyatejes és mostanában több kell neki mint eddig viszont kicsit zöldes a kakija. Ez normális?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 3. 07:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy cseppet sem kell agódni - ez teljesen normális. Nekünk is sokszor volt zöld, de aztán megint sárga lett (anyatejes), a védőnő is azt mondta, no para, előfordul gyakran. Nekünk néhány nap volt csak ilyen.


5hós babó anyukája

2009. ápr. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt pont 2 hetes kora körül, hogy zöld volt a kakija és azt mondta a védőnő, hogy normális. El is múlt szépen magától néhány nap múlva. Az, hogy többet eszik, az is normális, elvégre növekszik és egyre több fog kelleni neki. Aztán majd a tejed is beáll majd hamarosan a baba igényei szerint és akkor már észre sem fogod venni, hogy többet eszik, egészen addig, míg el nem ér megint egy fejlődési ugrást.


Boldog babázást!

2009. ápr. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Normális jelenség! Át estem én is ezen,mindenért aggódtam és mindig jól estek a megnyugtató válaszok. Idővel könnyebb lesz. Jó babázást!
2009. ápr. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, teljesen normális dolog mindkettő. A babád fejlődik, ezért kíván több tejet. Az én gyerekeimnek is volt néha zöldes kakijuk. A szervezetének hozzá kell még szoknia a kinti léthez. Gratulálok a babához! nagycsaládos anyuka
2009. ápr. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!