Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Debrecenbe lakom,10 honapja...

Debrecenbe lakom,10 honapja szültem imádom a családomat, mégse szoktam mosolyogni, szomorkás is vagyok. Kihez forduljak segitségért?

Figyelt kérdés
Hova menjek egy nagyon jo orvoshoz? Aki tudna segiteni ezen a szülés utáni "depresszion" bár szerintem nem az,de ki tudja.
2009. ápr. 2. 19:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Olya magamnak valo lettem(bár etyke vagyok) igy mindig is szerettem egyedül lenni,de most tényleg olyan befordulos lettem,és a kapcsolatomat eléggé megviseli,a párom teljesen kivan borulva tölem,nem szeretek beszélgetni ha lehet szotlan lennék mindig , a gyerekkel foglalkozom meghalnék érte,de magamnak valo lettem be kell látnom,kihez fordulhatok debrecenbe segitségért?
2009. ápr. 2. 19:06
 2/7 anonim ***** válasza:

Legelőször is a háziorvosodhoz, és ő fog továbbirányítani.

Fel a fejjel, van segítség!

2009. ápr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Kedves anyuka.Én ezt depresszionak hivnám,mert ez az.Inkább 1 pszihologushoz menjél,mert nem az egésszégeddel van baj hanem a lelkeddel.Mindened megvan ami másnak nem adatik meg.Ha az a tény hogy anya lettél nem ad örömöt és boldogságot akkor kérdés hogy vágytál e arra a csöpségre,vagy teher számodra.Én ilyen bezárkozott voltam mig nem jött a baba,amiota megvan kivirultam és élvezem az életet.Nézz a babádra és mosolyogj mert van okod rá.
2009. ápr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj a szabadba most már jó idő van járj el sétálni, járj el a barátaidhoz, vagy szinházba moziba stb. Előszőr még nem lesz olyan jó, de erőltesd és lassan visszazökkensz az ÉLETBE. Én 6 hónapja ülök itthon a bébivel. És úgy örülök hogy már jó idő van és lehet menni vele. Néha én is úgy érzem hogy már kezdek bekattanni, de szedd össze magad. Ott a bébi, leld benne örömöd. Minden perc vele boldogság. Gondolj erre és fel a fejjel.
2009. ápr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sok olyan hely van Debrecenben ahová viheted a kicsit is és te is kimozdulsz és nem utolsó sorban emberek/anyukák között vagy. Pl. baba-mama torna, baba-mama jóga, "zenebölcsi", babaúszás. Mozdulj ki! ÉS mosolyogj! Örülj mindennek! Próbáld egy kicsit megerőltetni magad! Ha nagyon nem megy, akkor irány a háziorvos, ő segít! Jobbulást!
2009. ápr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hello. Nagyon tudom miről beszélsz én most vagyok kilábalóban belőle, szintén debreceni. Sosem gondoltam volna hogy velem ez megtörténik, mert vártam nagyon a kisfiam és imádom. A lélek kiszámíthatatlan. Ha gondolod írj privit és megadom a homeos doki nevét akihez járok.
2009. ápr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,ki fogok mindenhová mozdulni,nagyon vártunk már ere a babára,és oriási öröm ez nekünk,de tul sokat voltam bezárva mert az egész terhesség alatt is ithon voltam,mert vesz.terhes voltam,és szerintem sok volt ez nekem. De a lényeg tényleg a jo idö,hogy most már hosszabban is kint tudunk lenni.
2009. ápr. 4. 06:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!