Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1év körüli gyerekednek milyen...

1év körüli gyerekednek milyen háziállata van? Tengerimalac esetleg?

Figyelt kérdés
Kislányom imádja az állatokat, de mivel mi panelben lakunk arra gondoltunk h veszünk neki egy tengerimalacot vagy hörcsögöt. De félek h megharapja vagy hangosak vagy esetleg fertőzést terjesztenek..stb. Ti mit tudtok ezekről? Esetleg nektek van otthon?
2011. júl. 18. 11:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem én írtam,hogy fertőzést terjeszt a hörcsög,de ezt már én is hallottam.Állítólag nőgyógyászati betegségeket lehet tőle kapni.Hogy hogyan és milyen formában azt nem tudom,de nekünk pont a háziorvosunk mondta.
2011. júl. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Van egy francia-bulldogunk,(családi-házunk van de ő benti is,valamint még a gyerekeink előtt lett családtagunk)egy nagy szikla-akváriumunk,sok sok halacskával.A kutyánk imádja és nagy barátságban van a 3 éves fiúnkkal,(korábban a kutyát kellett :) menteni előle)a kisebb 8 hónapos,ő persze még nem kutyázik(ha engedném kutyázna)de a halakat imádja nézegetni,és próbálja az üvegen keresztül elkapni,ezzel fél órákat is eljátszik.Látod én kutyás,állatos beállítottságú vagyok,és kedvelem az olyan szülőket akik ezt megadják a gyerekeknek is,de azt gondolom,ha a gyermeked kedvéért akarsz állatot,akkor még várj vele,mert bár így-is úgy is a te "gondod"lesz :) 2-3 évesen már valóban sajátjaként tekint rá,és esetleg nem szereti-agyon mint 1 évesen.Most még az is nagy öröm,ha sokat jártok állatok közelében(állatkert,lovarda,falusi-állatok)
2011. júl. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk aki amúgy is tehernek érzi a háziállat tartását nem tudom minek kommentel ide, de mindegy...
2011. júl. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekünk tengerimalacaink vannak 1 éves baba mellé. De még nem engedem oda ôt. Egyrészt pisisek-kakisak (nem nevelheted szobatisztának a malikat), másrészt féltem ôket a babától, mert ijedôsek. De nem harapnak (elôbb hagyját magukat eltaposni, olyan szelídek) és nem hiszem, hogy fertôzôek lehetnek (6 évesek lassan, soha nem voltak betegek.) De babánk nagyon szereti nézegetni ôket, mindig kéri, hogy adjunk nekik enni, ha ô eszik, és kurjangat nekik, amikor füttyögnek :)
2011. júl. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!