Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet lelkesiteni a...

Hogyan lehet lelkesiteni a parunkat? A ti parotok lelkesedes is lankadt a babaval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Parom egyre konnyelmubb a babankkal kapcsolatban,aki 8 honapos. Az elejen nagyon lelkes volt,magatol csinalt mindent.de mostanra mar mindent a szajaba kell ragni... Felre ne ertsetek,nincs ratukmalva a baba,de epp a minimalisat csinalja magatol,ha nagyon muszaj. A hobbijat ugyanugy csinalja het 3x 1-masfel ora azert sem szolok. En abszolut nem jarok sehova. Hetkoznap sem er haza keson a munkabol, 1/4 3-ra delutan mar itthon van,tehat nem a szabadido hianya miatt. Hetvegen eleve itthon van. :(
2011. júl. 17. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy keresel magadnak te is heti 2-3X egyéni elfoglaltágot és ráhagyod addig a babát. Nem rögtön ahogy hazaesik. Etesd meg, szeretgesd, beszélgess vele, majd egy óra múlva fogd az edzőtáskád és gyere haza 2 óra múlva mondjuk aerobicról. Vagy a gyöngyfűző tanfolyamról. Kell az apáknak a tartalmas kettesben töltött idő a csemetéikkel, különben nem szoknak hozzá aztán később a többi meló is rád marad a gyerekkel.
2011. júl. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk hálistennek ezzel nincs gond; ha lenne már fejbevertem volna :o) De ezzel most téged nem segítelek ki, úgyhogy azt tanácsolom csinálj magadnak te is programot akkor, amikor ő tutira otthon van, hogy ő lássa el a gyereket. A baba nem játék, amire ha ráunsz eldobhatod, hanem egy életen át tartó felelősség; tudom, hogy te ezt tudod, de a férfiak nem tudják; szerintem sokan evolúciós mivoltuknak köszönhetően csak a gyermeknemzésre mentek rá; ez most feministán hangzik de így van; míg akik tényleg tesznek is valamit azokat jól nevelték; na a te párod a kettő között ragadt meg, és hát nehéz visszahozni ezt az biztos; sokszor kell rábíznod, de ne add fel! Ha nemtudsz hirtelen mit kitalálni magadnak akkor csak ugorj el vásárolni úgy 2 órára hetente minimum 2x és ne hagyd hogy a nagyinak lepasszolja :o) Hidd el visszatér a lelkesedése :o)
2011. júl. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos igen.

Ha a mosogatás kellős közepén vagyok, akkor is kiabál, hogy bekakilt a gyerek, menjek és tegyem tisztába!

A szobában utál lenni a gyerekkel, képtelen vele játszani, bármivel lekötni. Ő csak sétálni szeret vele, mert ugye a babakocsiban nem sok mindent tud csinálni a gyerek, és a kocsi arra megy, amerre ő tolja.

Én sem szeretem, ha vele van, hamar elfogy a türelme, és sajnos a gyerek is átveszi a gizdaságot.

De muszáj, mert én csak így haladok a dolgommal.

Egyébként imádják egymást, de egy idő után besokallnak egymástól! :D

2011. júl. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta. Én is ezt javaslom. Fogd magad, menj el pár órára. Apának muszáj lesz a gyerekkel foglalkoznia, és jót is fog tenni mindkettőjüknek, hogy kettesben vannak. És legalább te is kimozdulsz egy kicsit! Hajrá! :)
2011. júl. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az én babám 6hetes 2hete ez megy nálunk is!:(
2011. júl. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!