Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év körüli már nem anyatejes...

1 év körüli már nem anyatejes babát, hogyan szoktassam le a CUMIról?

Figyelt kérdés
Lányomtól egyszerűen elvettem 13 hónaposan. Nem volt baj. Kis fiam más. Éjjel mit csináljak vele, amikor megébred és várja a cumit. Most 11 hónapos. vagy még várjak vele?
2011. júl. 15. 05:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem ez eszembe sem jutott még, pedig már 17 hós a kisfiam. Gyarmati Andrea mondta, hogy az ő fia is sokáig cumizott, azt mondta a kisfia annak idején, hogy olyan hamar meg tud tőle nyugodni, akkor miért venné el tőle, gondolom azóta már nem cumizik a fia. Nálunk is van, hogy szinte egész nap nincs a szájában, de van, hogy ott van. Mikor milyen a kedve.
2011. júl. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem benném el. Főleg ha csak éjszaka kell neki.

A fiam 16 hónapos, csak a kiságyban van cumi, ha alszik, vagy ha valami maitt napközben a kiságyban kell lennie. Akkor beveheti, de ha játszik, akkor nem igényli. Direkt így szoktattam.

2011. júl. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem szabad csak úgy elvenni tôle! Késöbb szorongást válthat ki belôle. Hidd el, lefog magától is szokni róla, nem fog örökké cumizni. Az én kisfiam egy éves még cumizik, gondolom olyan 3év körül nem fog neki kelleni. A nôvérem gyermekei betöltötték a 3évet és többet nem kellett nekik a cumi.
2011. júl. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem venném el tőle, nálunk is csak alváshoz használja, és ha elalszik kiköpi. Mikor éjszaka megébred, megkeresi, és alszik tovább. Szerintem is magától le fogja tenni, addig meg kell a biztonság.
2011. júl. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!