Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » érdemes egy 7 és fél hónapos,8...

érdemes egy 7 és fél hónapos,8 kilós babának kengurút venni? Abban szeretném cipelni, úgy gondolom, könnyebb lenne vele közlekedni. Vélemények?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 1. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk Pierre Cardin kengurunk van, azt 9 kg-ig lehet használni biztonságosan (ez van a papírján) De kicsit már nehéz is lenne hosszútávon 8 kg-t cipelni. Esetleg a hátihordozó nem lenne jobb? Bár azt nem tudom mikortól lehet használni mert nem ismerem. De lehet, hogy van olyan kenguru is amit tovább tudnál használni. Én már nem vennék a helyedben. Bár a tömegközlekedésen jobban megy a dolog mint a babakocsival...Szerintem attól is függ, hogy mennyi ideig van benne a baba egyfolytában, mert a boltba, bankba beszaladni az oké, de hosszabb kirándulást bírná még a hátad?
2009. ápr. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én öthósan vettem, babus 7,4 kilós. Minden délután ebben sétáltatom vele fél órát a kutyust. Azért vettem mert mostanság hisztigörcsöt kapott délután ha kicsit letettem, és már nem birtam el... Sirni meg nem nagyon hagyom... Szóval nekem bejött. Kicsit könnyebb, de azért fél óra után ebben sem egyszerű cipelni a kis sózsákot:)
2009. ápr. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerinte nyugodtan vehetsz, én is nagyon szeretem! Mi 8 hósan rengeteget használjuk, vásárlásnál, a buszra is ezt használjuk, de ha nyűgös a kisasszony, akkor is zsupsz fel és minden megy tovább:)))
2009. ápr. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
10.38-as vagyok. 8 kg a "művésznő", úgyhogy tudom, mit beszélek. De könnyebb így, mintha kézben fognám. Szerintem vegyél!
2009. ápr. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. minden jót nektek!
2009. ápr. 1. 11:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!