Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet kapni pelenkára kis...

Hol lehet kapni pelenkára kis bugyit?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, amit a nyári ruhák alá adnak. Egyáltalán szükséges, nem túl meleg a pelenka+bugyi? 23 hónapos kislány
2011. júl. 10. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem fölösleges. Nem azért, mert meleg, de a pelenkák sem csúnyák magukban. Egyébként a lányaimnak volt olyan ruhájuk, amihez eleve volt hozzáillő bugyi, külön én nem láttam... Ja, de! turiban néha látok külön is.
2011. júl. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is felesleges, bár a lányom magától húzza fel. Én sima pamut, színes, 5db-os kis bugyit vettem a Tescoban.
2011. júl. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A KIK-ben van, ott már láttam, máshol még nem.
2011. júl. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én Háda turiban szoktam venni (1-2-300.-Ft-ért), lehet, hogy felesleges, de sokkal szebb, mint a pelus :)
2011. júl. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is volt tavaly nyáron, akkor volt 1,5 év körül. Tescoban vettem, 3 darab volt összecsomagolva a bébiosztályon. Csak egy kicsit túl volt méretezve, még jó, hogy nem vettem meg a 18-24 hóig, hanem csak 12-18 hóig méretet.

Én szerettem nagyon, mert megtartotta a pelust.

De volt, hogy bugyipelust vettem, mert az nem csúszott el, mint a sima pelus.

2011. júl. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én a kínaiban is vettem már lányomnak, 3 db valami 3-400Ft volt.
2011. júl. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem meleg együtt ez a kombináció. Én sima pamut bugyit húzok rá a 16 hónapos lányomnak, de nem csak azért, hogy szebben mutasson, hanem, mert valóban megtartja a pelenkát. + ebben a nagy melegben nálunk a panelban azért vagyok muszáj ráadni, mert előszeretettel leszedi magáról a pelenkát, mire észre veszem, már pucéron szaladgál:)
2011. júl. 11. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!