Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire van szükség a mózes...

Mennyire van szükség a mózes kosárra?

Figyelt kérdés

Láttam egy gyönyörű jó állapotú használt mózes kosár-babahordozót, textilből van, füle is van, téliesített. Végül rábeszéltek, hogy ne vegyük meg, úgyis kevés ideig használható, és van egyébként autósülésnek is használható babahordozónk, nem tudom mi ennek a pontos neve.

Várom a véleményeitek, tapasztalataitok, szerintetek szükség van-e ilyenre? milyen idős korig használható? Megéri-e ezt az összeget? Helyettesíti ez az autós hordozó?

Köszi


2011. júl. 9. 18:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ezek szerint mi konzervatívak vagyunk, mert el nem tudom képzelni, hogy a 4 hónapos 62 cm-es fiam a hordozóban tologassam gyér árnyékolással, összecsomagolva a 30 fokban.

Nem helyettesíthető egyik a másikkal!

A hordozó autóba való (eleinte max. 30-40 percig), a mózes pedig a nagy kényelmes sétákra.

2011. júl. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekunk olyan babakocsink van amihez van sportresz , hordozo es mozes is.

Ennek a mozese bekotheto az autoba (jane).

Sokat aludt a lanyom abban napkozben is.

Tobb szintes a hazunk es nem cipeltem mindig fel a meredek lepcson, inkabb a mozesben altattam.

A mi szobankban pedig volt egy fonott mozese, hogy a reggeli szopi utan meg abban pihenjen kicsit , amig en keszulodok.

En nem cserelnem le a mozest semmi penzert, mert nagyon hasnzos volt szamukra.

2011. júl. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A baba téli lesz egyébként, ezért is gondolkodom a mózesen.

- van egy babakocsink már, ami újszülöttre is alakítható (de nincs mózes része sem és autósülés része sem), és a tolókar áttolásával, néhány átalakítással később is használható lesz.

-Ehhez tartozik egy textil babhordozó, nem merev (csak az alja), de mondjuk rövid távon lehet, hogy használható.


-és van ez az autósülés-babahordozó 0-13 kg-ig.


- kengurut majd szeretnénk.


ha jól vettem ki a szavaitokból, ebben az esetben fölösleges volna a mózes kosár is....

2011. júl. 10. 11:04
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekünk olyan babakocsink van, amihez van mózes, autósülés, és sportrész.

A mózeskosár jó volt, mert 5 hónapos koráig abban tologattuk a babakocsiban, és otthon is gyakran aludt abban napközben, DE ha csak egy szimpla mózes (amit nem tudsz a babakocsira tenni), akkor felesleges szerintem. Az autósülést nem helyettesíti, mert a mózeskosarak töréstesztje általában elég rossz.


OFF: a kengururól szeretnélek lebeszélni, mert nem tesz jót a babának, csípőből lóg a lába!!! Inkább vegyél hordozókendőt, mei tait vagy csatos hordozót (nekünk van mei tai és csatos, nagyon szeretem, órákig kényelmes benne hordozni).

[link]

[link]

[link]

[link]


Bocs, az off-ért!

2011. júl. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Utolso egyetértek:)


ha mózeses a babakocsi,ok,de külön nem vennék.


igen sok helyen látni h hordozóban sétáltatják a babát,van aki "divatbol",van aki azért mert vizszintben üvölt a babája h nem lát ki,van aki meg épp kiszállt a kocsibol és a vázat viszi csak magával a babakocsihoz,és csak rápattintja a hordozót mig mondjuk elmennek a közeli boltba(tehát autobol ki és bolt)

Ezt az egyik előző válaszolónak irtam.nem lehet általánositani.

2011. júl. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!