Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szükség van mózes kosárra és...

Szükség van mózes kosárra és pólyára, vagy csak jó, ha van?

Figyelt kérdés
Én szeretnék, mert nagyon tetszik. Igazi kisbabás. Sokan le akarnak beszélni! Hagyam magam?
2008. szept. 1. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Ha te szeretnél ne hagyd magad lebeszélni:) A mózes nagyon jó szerintem,az nekünk is van már :) a pólyát nem tarton ÉN lényegesnek :) De ha ettől biztonságosabban fogod a pici testet akkor ...:)

Minden jót,boldog baba várást

31hetes kismama

2008. szept. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk mózeskosarunk lesz, mert novemberi babánk lesz és úgy gondoltam ha pl. elalszik a babakocsiba, kiveszem a mózeskosárral együtt, felhozom és abban alhat tovább, nem kell kihámozni a gyereket a kocsiból meg stb. csak kitakarom és kész.

Tapasztalatot nem tudok írni hogy szükség van e rá, mert első babánk lesz.:) De nálunk lesz az tuti.:)

Pólyát én nem vennék, igaz kaptunk egyet kölcsönbe ha esetleg kell, de én nem szeretném használni aztán majd meglátjuk.:)

2008. szept. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia a pólyát, én csak a látogatók miatt veszem meg, hogy ha nagyszülők, barátok kézbe akarják venni majd a kicsit. De igazából nem sokáig fogod használni. Nekünk is csak erre lenne jó. A mózeskosár nem rossz ötlet, bár én most feltenném azt a kérdést akkor, hogy autóshordozó vagy mózeskosár ? :) Mert mi meg autóshordozót tervezünk, de talán azt tovább ki tudjuk majd használni. Szerintem ilyesmiket is mérlegelj. Hátha könnyebb lesz dönteni.
2008. szept. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Az első válaszoló vagyok,az elöttem szolónak is igaza van,de ha már mérlegelsz,azt is vedd figyelmbe,hogy mikor alszik a baba és külön szobája van akkor nyugodtan alhat a mózesba,és ott lehet ahol te vagy :) Nekünk is lesz b.hordozónk ami a kocsiba kell,a mozes csak itthon lesz :)
2008. szept. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az utolsó hozzá szólónak:

Nekünk már meg van a hordozó, mert olyan babakocsit vettünk. Csak arra gondoltam hogy egy újszülött picinek kényelmesebb a mózes kosár. Na meg babásabb is :)

2008. szept. 1. 18:32
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

Második vagyok.

Mi olyan babakocsit vettünk, amihez mózeskosár van, hordozót pedig külön veszünk majd.:)

2008. szept. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem a mozeskosar jo otlet, nekunk is lesz. A polyaban szerintem elegge le van korlatozva a pici, de valoban nem hulyeseg, ha mondjuk a vendegek akarjak fogdosni a gyereket. Ami a hordozot illeti, jo ha van, mert a kocsiba igy rakod be, de a baba szempontjabol egeszsegesebb a mozeskosar, mert abban egyenes feluleten fekszik.
2008. szept. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Állítólag a szeretik a kicsik a pólyát, mert olyan érzésük van benne mintha az anyaméhben lennének. A szűkös hely miatt.
2008. szept. 1. 20:54
 9/10 anonim ***** válasza:
Mózeskosárban NEM szabad a kocsiban szállítani a babát!Sztem semmi haszna nincs.Nekünk a babakocsihoz tartozik textil mózes+hordozó,de még a csomagolásból se vettük ki,és már nem is fogjuk.A hordozót viszont nagyon kihasználjuk,kb. 1 éves korig jó neki.Utána majd kap hosszabb távra szóló autósülést.Nekünk pólyánk se volt.Ha vki nagyon szerencsétlen volt,vagy nem merte megfogni,betekertem a babát egy takaróba,és úgy adtam oda.De mint már előttem írták,ez a te döntésed.Ha te szeretnéd,és azt tartod jónak,hát tégy úgy!Mindegy mit csinálsz,a lényeg,h a te döntésed legyen.Egy 16 hetes baba anyukája
2008. szept. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt se pólyám, se mózesem. (vagyis nem használtam). A pólya inkább csak a kis súlyú babáknak kell, de az én lányom 4800 grammal született így már születésekor nem fért bele a pólyába. A kórházban a nővérkék még beleerőszakolták az első nap (mert nálunk a kórházban kötelezően pólyába rakták a gyerket), de második nap, már nekik sem ment. A mózeskosarat csak akkor tartom célszerűnek, ha rá tudod helyezni a babakocsira. De mivel írtad, hogy neked hordozós babakocsid van, így ne valószínű, hogy találsz hozzávaló mózeskosarat. Szerintem az csak sétálásnál hasznos. Otthon ott van alvási célokra a kiságy.

Nővrem kisbabája viszont 2600 grammal született, nekik jól jött a pólya. És a pólyás babát igazán csak mózeskosárban lehet tologatni.

2008. szept. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!