Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos kislánynak javasolto...

9 hónapos kislánynak javasoltok medencét?

Figyelt kérdés

Már egyedül fel tud ülni de azért néha eldől.. de én ott lennék vele végig és ha eldőlne tartanám. De a feleségem azt mondja hogy ilyen kicsi babának még nem szoktak medencét venni.. de a strandra sem szeretné elvinni..

Ti mit javasoltok?


2011. júl. 9. 07:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugodtan vegyetek medencét!Nem kell az tele engedni!!!!!Az aljára egy kicsi víz,és akár hason is mehet a pancsolás.Imádni fogja!!!Strandra én sem vinném,de minden nap pancsizunk!


Ilyenünk van.2 nap alatt ideért,futár hozta!


[link]

2011. júl. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is 9 hós a kislányom.1hónapja kapott medencét,imádja.Nyugodtan vegyetek neki,élvezni fogja,nekik is jó egy kis hűsölés!:)
2011. júl. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én lányom 6 hós, 1 hete van medencéje.

Beleteszem a csúszásgátlót és fogom amíg pancsizik, ami max 10 perc.

Imádja!

Bár magától még nem ül, de szépen próbálkozik és persze egy pillanatig sem hagyom magára!

Szerintem nyugodtan vehettek neki, az ő korukban még nem az órákig tartó pancsolásról szól a dolog, viszont strandra nem vinném én sem:)

2011. júl. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!