Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos babám kezdi kitolni...

1 hónapos babám kezdi kitolni a szopi időt?

Figyelt kérdés
Második napja 4 óránként kér enni, éjjel 5 órát alszik egybe. Amikor szopizik, majdnem mind a 2 cicimet teljesen kiszívja. Eddig 2-3 óránként kért enni. Normális, hogy most 4 óra eltelik két evés közt? Adjak neki sűrűbben, annak ellenére hogy nem kéri? Nem ártok ezzel, hogy csak 4 óránként eszik?
2011. júl. 8. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg semmi baja nem lesz a babádnak! Én javaslom, ha ébren van, de épp nem kér enni, hogy egy kis vízzel kínálgasd néha, tudom, hogy kizárólagos, de az enyém is az volt, vizet mégis kapott, nem kell beledönteni 100 ml-t csak mondjuk néha úgy 10-20 ml-t kortyolgasson a nagy meleg miatt! Egyébként azért is lehet, hogy ritkábban éhes, mert még mi nekünk felnőtteknek sincs nagy étvágyunk ebben az időben! Olvasom, hogy 4 óra elteltével viszont jól megszívja magát! Pótolja ő! :) Ha jó a kedve, kaki, pisi van, akkor nincs okod aggodalomra! Mindent jól csinálsz! És kitartás, én is így aggódtam a babámnál, most 7 és fél hónapos, és már sokkal "egyszerűbb" minden! :) Kitartás!
2011. júl. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gond, h csak 4 óránként kér enni, viszont, ha sokáig szeretnél szoptatni, akkor ne adj neki cumisüveget, inkább kínáld gyakrabban cicivel. Lehet csak pár kortyot fog szívni, de az pont elég a folyadékpótlásnak. Tavaly nyáron volt a lányom fél éves és soha nem kapott vizet a 40 fokos melegben sem, inkább akár fél óránként is cicire raktam. 15 hós koráig szopizott, akkor is csak azért hagyta abba mert én kórházba kerültem. Ne aggódj, a babák tudják mi kell nekik.
2011. júl. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!