Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi van most a Felicitas Kft....

Szchylla kérdése:

Mi van most a Felicitas Kft. Babacsomagjában? Abban, amit 6 hós kort betöltött babák anyukájuknak adnak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Bocs az offért, sajnos nem tudom a választ, de én pl azt sem tudtam, hogy 6 hós babák is kapnak.

Hogy működik ez a dolog?

Remélem nem haragszol a kérdésért:)

Szintén 6 hós kiscsaj anyuja

2011. júl. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Részemről semmi gond,de akkor lehet, hogy keverem vmi más ajándékcsomival...Lehet, hogy a rossmann-os csomaggal..., akkor abban mi lehet?
2011. júl. 8. 19:29
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem, van a Felicitas-nak 6-hós csomagja! Sajnos nem tudom, hogy mi van benne mert én is a napokban fogom kiváltani. Kedves első válaszoló:

Barátnőm valahol elkutyulta a Falicitsanak a kuponját amivel ki lehet ezt váltani, felhívta őket és postán kiküldték neki, így Ő is hozzájutott.

2011. júl. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Első vagyok...

na de hol kapott a barátnőd ilyen kupont?

Nekem nagyon nem rémlik semmi ilyesmi!

Lehet, hogy fel kéne hívnom őket, de az is lehet, hogy megvan valahol az a kupon, csak egyszerűen nem ugrik be!

Mindenesetre köszi!

2011. júl. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sajnos a lányomnál lemaradtam róla,így nem tudom,hogy mi van benne,mert csak 1 éves korig válható ki és későn tudtam meg.
2011. júl. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem 4 hónapos korban van a 2.Felicitas csomag, abban a könyvben van benne hátul,amit szülés után a kórházban kaptunk meg, ha jól emlékszem zöld színű.Talán babagondozási könyvnek hívják.
2011. júl. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mármint a kupon zöld színű!
2011. júl. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én úgy tudtam,hogy 4,8,és 12 hónapos korba van.

A 4-est kiváltottam és abban volt egy 8 hónapos kor utáni kupon.

2011. júl. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Itt van elöttem: Felicitas Babagondozási tanácsadója, a kupon valóban az utolsó oldalon van és a baba 6-és 12 hónapos kora között lehet beváltani. Én ezt a kis könyvet abban a Felicitas csomagban kaptam amit a kórházban adtak amikor jöttünk haza.

www.fekicitas.hu, barátnőm ezt a számot hívta és mondta, hogy elkutyulta a kis könyvet és minden további nélkül kiküldték Neki: 0614246620

2011. júl. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Első vagyok és harmadik:)

Végülis megtaláltam tegnap este a kupont és ki is váltottam:

Egy csomó szóróanyag van benne, valamint baba magazin és anyák lapja.

Aztán Mildibé 2-es tápszer minta, Milupa vaníliás tejpép minta, 1db kicsi sudokrem, egy üvegcse valami probiotikum a babának, nemtom hirtelen, hogy mi a neve.

Aztán van még egy kis csomag neogranormon törlőkendő és egy johnson's top to toe fürdető.

Ennyi minden van benne, bár nemtudom, hogy neked is pontosan ez lesz-e benne.

Sok szerencsét hozzá!:)

2011. júl. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!