Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most fogom beváltani a felicit...

Most fogom beváltani a felicitas ingyenes babacsomag kupont, amit 6-12 hóig lehet átvenni. Mik vannak a csomagban? Mostanában vett át valaki ilyet?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Én majdnem elfelejtettem, de jó, hogy írod! Amúgy abban a kis füzetben, amiből kitöltötted ezt a kupont van egy fotó a csomag tartalmáról, krém minta, sampon minta, kézkrém, fürdető ilyesmi, ha jól emlékszem. Hintőpor és szappan kicsiben, talán.
2012. febr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszike, de a kép alá az van irva hogy illusztráció, ami nem a valóság. de azért kösz, és jó hogy eszedbe juttattam.
2012. febr. 1. 18:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Én pár napja vettem át, a "szokásos" kis minták vannak benne, sudocream minta, tejpép minta, anyák lapja, baba magazin, cseperedők tanácsadója (felicitas könyv 4.), neogranormon törlőkendő, johnsons fürdető, nestlé kanál... azt hiszem nagyjából ennyi...
2012. febr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de hol kaphatok ilyet?
2012. febr. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

mármint kupont hol kaphatsz?

vagy csomagot?

2012. febr. 1. 18:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Védőnő adott egy kis füzetet amikor átvetted a kezdő csomagodat. Abban kell kitölteni a kupont és bevinni a felicitas bababoltba, ha jól tudom a 3. trimeszterben lehet.
2012. febr. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát eddig még csak egy választ kaptam hogy mi van benne ,ezek szerint nem sok minden.köszi a választ
2012. febr. 1. 18:24
 8/8 anonim válasza:
hát ha tudni akarod csak hülyeségek papirok egy sudocream minta meg egy tejpép minta de nagyon pocsék még a babád se fogja megenni!!!! más nincs benne!!
2012. okt. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!