Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hetes kisfiamnál az angelca...

11 hetes kisfiamnál az angelcare bébiőrző 3x beriasztott az éjszaka. Nem tudjuk ez valós vagy csak téves riasztás volt?

Figyelt kérdés
2009. márc. 30. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Ne aggódj, nálunk is előfordult többször, hogy beriasztott. Szerintem ezek nem téves riasztások, hanem tényleg nem vett levegőt 15 vagy akár 20 mp-ig, ez a babákra jellemző, főleg amíg kicsik. Persze nagyon parás erre kelni, de ha gond van, az a csipogó hang a babát is felkelti hirtelen. Szeritem nem érdemes azon tanakodni, hogy téves volt-e vagy sem, beriasztott, ez a dolga, ne aggódj! Amúgy van egy oktatófilm is, amit érdemes megnézni erről, hogy mi van, ha leáll a légzés pl.,mert az nem elég, ha beriaszt, ha gond van, akkor cselekedni kell. 6 hós baba anyukája
2009. márc. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Nálunk is volt ilyen állítsatok az érzékenységen de az is lehet, hogy közel laktok az úthoz és érzékeli a nagyobb autókat
2009. márc. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen van, és bizony többször elkezdett már sípolni. Szerintünk azért van ez, mert nem pont az érzékelő lap fölött helyezkedett a baba. Attól is lehet, hogy vastag a matrac.
2009. márc. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, az is lehet, hogy pl. lemászik az érzékelőről, nálunk volt, hogy beriasztott és a gyerek teljesen oldalt volt az ágyban, de az érzékenységen is tudtok állítani.
2009. márc. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy állítottam be,hogy fogtam a kiságyat,ezt is érzékeli mintha benne lenne a baba.Elengedtem,és 15mp múlva csipogott.Olyan érzékenyre állítottam,hogy így még érzékeljen.Sosem volt téves riasztás egyik gyerekemnél sem.Illetve egyszer megszólalt a kisebbiknél,de az szerintem nem volt téves.Ő nagyon mélyen tudott aludni,sokszor előfordult,hogy figyeltem milyen sokáig nem vesz levegőt,aztán egy nagy sóhaj következett.
2009. márc. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen, vastag a matracunk és állatába keresztbe az ágy végében volt a gyerek. amúgy még egy felnőttnél is előfordul, hogy nem vesz levegőt 20mpig, de jobb a biztonság.
2009. márc. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
elemes vagy hálózatról működik???ha merül az elem az is okozhatja.....
2009. márc. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hol találom meg azt az oktató filmet? Tudja valaki?
2009. márc. 30. 12:03
 9/9 anonim ***** válasza:

szia

Az alső gyerkőcömmel pont 3 hónapos volt, mikor egy éjjel többször is csippantott. Utána jöttem rá, hogy nálunk ez pont az elem merülését jelezte, de a hang alapján nem jöttem rá egyből. Elemcsere és minden OK volt. 2 gyerek után az a tapasztalatom, hogy az Angelcare nagyon megbízható, és 3 havonta kell elemet cserélni benne.

2009. máj. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!