Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S. Mit csunáljak,...

S. O. S. Mit csunáljak, hogyan altassam, hogy tudjunk végra félóránál is többet aludni?

Figyelt kérdés
Napok óta félóránként óránként kel 8 hónapos babám??? Jön a foga, de semmi nem hazsnál. Viburcol, nurofen,dentinox,próbáltam ringatni, simogatni, közénk vettem, de sehogy sem jó. Mit tehetnék még???
2011. júl. 6. 11:20
 1/3 A kérdező kommentje:
*csináljak és végre :( a kialvatlanság:(
2011. júl. 6. 11:29
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a gyógyszertári ecsetelő jött be, amit a doki felírt (8.sz. előirat) Az alvással sajna semmit nem tudsz tenni, ezt túl kel élni. Mikor a fiam felső 2 foga jött, napközben 2x 20 perceket aludt, este pedig volt olyan hogy 12x kelt fel. És olyankor csak anya kellett, összebújtunk, babusgattam, úgy aludtam, hogy az ölembe volt. Nagyon nehéz helyzet tudom, de kitartás, nem tart örökké!
2011. júl. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a germicid c kúp használ. Vényköteles.
2011. júl. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!