Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fel lehet húzni az 5hónapos...

Fel lehet húzni az 5hónapos kisfiam kukián a bőrt mikor fürdetem?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 19:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! De engem most az zavar igazán,hogy vérzett neki a kukián kivűlről a bőr nem belülröl. Mintha meg repedt volna. Csak ne legyen baja neki!!
2011. júl. 5. 20:52
 12/13 anonim ***** válasza:

"Remélem nem kerül rá sor!! Azért mert 1szer felhúztam neki remélem nem lesz baja!!"


nem az a baj, hogy hányszor húztad, lehet picit húzni amíg engedi de te túlhúztad ami nagy hiba volt :(

valóban így van ahogy az egyik válaszoló írta, élettanilag van letapadva ami majd fel fog engedni. viszont te megsértetted a bőrt ami ha rosszul forr össze, heges lesz, beszűkül a bőr és csak műtéttel lehet helyre hozni :( szorítok, hogy szépen összeforrjon de ilyet többet ne csinálj! max. addig lehet húzni amíg engedi, de most pár hétig hozzá se nyúlj nehogy rosszul forrjon össze :(

2011. júl. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nem nyúlok hozzá egyáltalán, addig még nem mondja a dokinő.

Köszönöm a válaszokat!!

2011. júl. 5. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!