Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fel lehet húzni az 5hónapos...

Fel lehet húzni az 5hónapos kisfiam kukián a bőrt mikor fürdetem?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 19:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a gyerekorvost ő mit ajánl, de nem szabad piszkálni, mert valódi letapadást csinálsz a gyereknek, a magától oldódó élettani letapadás helyett, aztán viheted a sebészetre.
2011. júl. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azt nem szeretném!!!! Köszönöm szépen a választ!!! Akkor nem piszkáljuk!
2011. júl. 5. 19:53
 3/13 anonim ***** válasza:
elméletileg nem. nagyon picit ha engedi a bőr hátra húzhatod de a 6 hónapos tanácsadáson kérdezd meg a dokitól, majd megmondja mit csinálj
2011. júl. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!! Meg fogom kérdezi. :))
2011. júl. 5. 20:04
 5/13 anonim ***** válasza:
A mi gyerekorvosunk már a 2hónapos oltáson szólt,hogy"Anyuka tessék húzogatni a kukacon a bőrt, mert nagyon szűk!"Keresztfiamnak a gyerekorvos 11 évvel ezelőtt azt mondta, hogy 1 éves koráig nem kell piszkálni.Erre egy ismerősöm barátja, aki Németországban él, az ő gyerekorvosa meg azt mondta nekik, hogy 3 éves koráig nem szabad piszkálni.Na akkor próbáljuk eldönteni, mi is a jó, mikor nem teszünk kárt?!
2011. júl. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nekem nem mondott semmit a dokinő és a védőnő se.Eddig eszembe se jutott de a sógornőm kérdezte hogy húzogatom-e neki nehogy letapadjon. én erre megijedtem és ma fürdésnél óvatosan fel húztam neki.Azt vettem észre,hogy picit vérzik neki kívülről a bőr. Most nagyon félek és meg vagyok ijedve! Talán valami rosszat csináltam? Nagyon félek nehogy baja legyen!!:(((
2011. júl. 5. 20:26
 7/13 anonim ***** válasza:
62%

Igen, rosszat csináltál!!! A sérülés heggel fog gyógyulni, és valóban letapad! Az élettani letapadás egysejtsoros, magától oldódó letapadás. Ha húzgálod akkor sérül (ahogy sérült is!!!) és ez már heggel gyógyul, ami NEM oldódik magától!!! Viheted majd a sebészetre és ott megkínozzák nem is akárhogy!


Hagyd békén!

2011. júl. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Remélem nem kerül rá sor!! Azért mert 1szer felhúztam neki remélem nem lesz baja!!! Holnap fel is hívom a védőnőt.Létszíves ne hozd rám a szívbajt! így is a vérnyomásom az egekbe van.
2011. júl. 5. 20:37
 9/13 anonim ***** válasza:

Jah ez az amire nem fog egyértelmű választ kapni. Nekünk gyereksebész mondta úgy, hogy nem volt szűk neki, hogy húzogatni kell! Tényleg így légy okos.

Egy-két érv és elleérv: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2011. júl. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
fogszról lemaradt az "sz" :(
2011. júl. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!