Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5 hónapos babával hogy...

2,5 hónapos babával hogy vihetek hordozót és babakocsit is? WizzAirnél tapasztalatok? Tápszer felvitele? SOS!

Figyelt kérdés

Mindkettőre szükségem lenne,de nem tudom hogy működik ez a wizzairnél. A baba az ölemben fog utazni,nekem lesz egy 20kgos feladott poggyászom. A babának feladhatok egyet ingyen pl a kocsit, a hordozóért meg fizetnem kell? Leszálláskor hol kapom meg ezeket?

Tápszert előre elkészítitek és úgy készen viszitek fel?


2011. júl. 5. 19:06
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Én Augusztus első hetében utazok, akkor lesz a pici 2,5 hónapos, előbb nem merek.

Még egy kérdés :) ,hogy ha a babakocsit feladom, akkor a hordozót meddig vihetem ? A gépre ugy tudom nem vihetem fel. És ha azt is berakják az aljába,akkor mindent egyszerre kapok meg? Azt még nem tudom hogy hogy fogom kivinni a csomagokat , a kocsit, a hordozót ,mert a párom kinnt fog várni és oda ő nem jöhet be, de azt majd megoldom valahogy :)

2011. júl. 7. 12:38
 12/16 bettineni ***** válasza:

Hat ez tenyleg nagy feladat. Szerintem felszallas elött jelezheted, hogy segitsegre lesz szükseged a megerkezeskor es küldenek eled egy alkalmazottat, aki segit neked.

Csak abbol gondolom, hogy peldaul az egyedül utazo gyerekeket is kiserni szoktak a kijarathoz, akkor biztos van ra kapacitasuk, szükseg eseten segitsenek az utasoknak.

2011. júl. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
szia én is aug. első hetében utazom ferih-ről loutonba, hátha együtt megyünk:) és segíthetnék! írj privit h mikor indulsz ha gondolod
2011. júl. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Eléggé félek ettől a repülőúttól a pici miatt,ráadásul ennyi cuccal :) De majd megoldom úgyis valahogy :)
2011. júl. 9. 14:46
 15/16 A kérdező kommentje:
22.51es írtam neked privit, mehetnénk együtt!!!!!!!!
2011. júl. 10. 14:40
 16/16 anonim ***** válasza:
En Csutortokon jottem vissza.Egyedul egy 7,5honapos kislannyal.2feladott poggyasszal es egy kezi poggyasszal.Hat mit ne mondjak nem volt egyszeru de segitenek a biztonsagi ellenorzesen(az egyik alkalmazott)es ha szerencsed van lesz ott valaki aki segit kesobb is.Ja a poen 18:20kor kellett volna felszallnunk es ebbol 24:00lett.Gondolhatod egy 7,5honapossal ennyit kesni.Bar eddig vagy 30szor repultem es idobe sose szalltunk fel eddig.Na de majd 6oras kesessel sem.Negyed 2kor szallt le a gep.Annyira nyugos volt hogy az hihetetlen.Pedig egyebkent nagyon nyugodt baba.Ja es vegig egyedul jottem ki az osszes cuccal a kezembe(2 25kilos csomag) plusz toltam a babakocsit is.Nehez volt de sikerult.Sok sikert es jo repulest.
2011. júl. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!