Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudom végleg elapasztani...

Hogy tudom végleg elapasztani a tejem?

Figyelt kérdés
Most öt hós a baba, egy két hete rohamosan apadt, mostmár nspi50g nál nincs benne több. De reggel fáj, kemény, pedig csak ennyi van benne. Nem fog begyulladni, ha ezt a keveset nem fejem ki belőle? Vagy mit kell ilynkor tenni? Segitsetek légyszi!
2009. márc. 29. 08:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én is igy jártam ahogy te és most éppen apasztok.Nekem az orvosom azt javasolta amig feszül a mell CSAK annyit kifejni hogy ne feszüljön nem többet..Hideg borogatás vagy jegelés plussz még borsmenta tea vagy zsálya.Homeoban pedig a urtica urens 30CH de ezt elég nehéz beszerezni.
2009. márc. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt a icsit, amit kifejek, adjam oda a tápi mellé, vagy felesleges összezavarni, menjen a fagyasztóba a főzihez?
2009. márc. 29. 09:42
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

Adhatod a tápi mellé is, ahogy akarod....

Szerintem csak annyit kell tenned, hogy a fájdalom és feszülés megszűnéséig fejed. Többet ne!! Ha nem éri inger a melledet majd elapad lassan. Lehet, hogy még hónapokig lesz "pár csepp", de az már nem fog zavarni. Ha van kedved a többi módszert kipróbálni-nyugodtan, de valójában felesleges. Ez egy természetes folyamat.

2009. márc. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

zsályatea

amúgy szerintem az az 50 gram is sokat szamit, fejd ki, amig tudod, és várd meg míg magától elapad.


Tudom, macera, én 10-20 milikkel "szórakozok" :(

2009. márc. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bobocka ***** válasza:
Szia. Nekem is azt javasolták, hogy CSAK annyit fejjek, h kényelmes legyen, aztán csak nem apadt semmit..Mivel míg fejsz, a szervezeted azt hiszi, hogy kell még tej, így továbbra is termel majd. Aztán jott egy néni és javasolt mást - azt mondta ne fejjek, mégha úgy érzem szétdurranak a melleim, elso nap még elment, éjszaka jott egy magas láz- 40 fokos, de másnapra elapadt az osszes tejem, pedig nekem rengeteg volt még akkor - 200ml- t fejtem egyszerre szoptatás mellett. Nekem ez jott be, igaz drasztikus, de egy éjszaka alatt elapadt
2009. márc. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!