Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor szunt meg babatok...

Mikor szunt meg babatok hasfajasa vegleg? Mi segitett a nehez idoszakokban?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:

szia

2 hetes korára szűnt meg a hasfájás,előszőr az espumisan cseppet próbáltuk az nem segített aztán az infacol vált be,2 hetes korára az a folyamatos infacol szedésnek hála nem volt pocak fájás és 3 hónapos korára el is hagytuk az infacol használatát.

2011. jún. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk 3,5 hósan szűnt meg végleg, addig az Infacolt használtunk, ez sokat segített.
2011. jún. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor betöltötte a 3 hónapot, mintha elvágták volna.De addig sokat szenvedtünk, mind a hárman.Éjszaka szerencsére bírt pihenni, de az esték borzalmasak voltak.Próbáltunk mindent, de csak pár napig hatottak.Nekünk se az Espumisan, se az Infacol nem jött be, sőt!Még jobban görcsölt.Ami bevált, az a gyógyszertári kanalas görcsoldó, amit a gyerekorvosa írt fel.Abból adtam 2*1 mokkáskanálnyit.Sajnos ez a maximális adagja.Tornáztattam a lábát, feltoltam a hasához, masszíroztam a hasát.Fújtam messziről hajszárítóval, amitől mindig megnyugodott. (ezen az oldalon írták, és annyira bevált, hogy sokszor elég volt bekapcsolnom, már a hangjára elaludt)A cumi is jót tesz ilyenkor, mert az is segít, ha szív valamit.Szoptatásnál, és ha cumizott, mindig sikerült megnyugtatni.Ezenkívül rengeteg ringatás, sétálgatás vele a szobában.Volt, hogy anyósom itt aludt.Ő dajkálta, hogy pihenni tudjunk, mert már annyira ki voltunk merülve.Lehet, nem lett volna hasfájós, ha nem bimbóvédővel szopik.Én csak így tudtam szoptatni, de sok levegőt nyelt vele szegénykém.Sűrűn megszakítottam az etetést büfiztetéssel, hogy közben a felesleges levegő kijöjjön, de ez is kevés volt!
2011. jún. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elmúlt már fél éves mire egyáltalán nem kellett görcsoldót adni kislányomnak.

Espumisan és Infacol nem ér semmit, 2. babánál nem is fogok vele kísérletezni. Ami tényleg jó az a gyerekorvos által felírt görcsoldó, hatásos és tized annyiba kerül mint az infacol. Ezzel csak az a baj, hogy kb. 4 hét után hozzászokik a baba szervezete és akkor már nem használ. Utána a gripe watert használtuk és az is csodákra képes, már 4 hetes kortól adható.

Sokat ringattam és sétáltam vele fel - alá a szobában,de amikor nagyon fájt neki a pocija , akkor semmi nem volt jó. Masszíroztunk is az sem mindig használt.

Sajnos ezt túl kell élni és próbálkozni mindennel.

2011. jún. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Orchidea001 ***** válasza:

4 hónapos korában hagYtuk el a grape watert!

Előtte infacol, de nem használt ! Sem az espumisan.

2011. jún. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!