Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is csinálta ezt...

Más babája is csinálta ezt akinek Milupa Milumil HA start optimát evett?

Figyelt kérdés
Babám 3,5 hónapos 2 hetes kora óta kapja ezt a tápszert, eddig semmi gond nem volt vele. Viszont egy ideje ha félálomban van megeszik akár 15-160 ml is, de ha ébren van akkor 50-90 ml között. Sőt tegnap délután, este és ma reggel először egyáltalán nem akarta elfogadni aztán nagy küszködések árán evett belőle valamennyit. Már kicseréltem az üvegen 2 szívókára hogy könnyebben jöjjön neki, egy ideig jobban elfogadta de már így is kínlódás. Másnál is előfordult ilyen? Lehet tápszert kell váltanunk?
2011. júl. 4. 08:07
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem is ezt evett 1.5hónapig de nem csinálta ezt!mindig ugyannyit evett meg 130ml
2011. júl. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Eleinte nekem is jó étvággyal evett annyit, de most valahogy már nem akarja elfogadni ha ébren van :(
2011. júl. 4. 08:24
 3/6 anonim ***** válasza:
volt egy rövid időszak, de még korábban, hogy nagyon ki akarta köpni. Ez kb. egy hétig tartott, aztán újra elfogadta.
2011. júl. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
4 napig adtam neki ezt mert fájt a hasa tőle,nem akart enni de éhes volt,visszatértünk a beba ha starthoz az sokkal jobb
2011. júl. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én babámnak 2 hónapig írta fel ezt az orvos! Azután már ugyanezt, de nem HA -t, hanem simát!

Lehet, hogy váltani kellene!

2011. júl. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltunk a dokinál, Humana Baby Fitt Plus tápszert írt helyette. Valaki ismeri?
2011. júl. 4. 16:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!