Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korukig kell adni...

Mennyi idős korukig kell adni a babáknak a vigantol cseppet?

Figyelt kérdés
2009. márc. 28. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

1 éves korig minden nap

aztán 3 éves korig ősztől tavaszig. nekem így mondta a doki

2009. márc. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! De én azt is olvastam, hogy addig, amíg a kutacsa be nem nő. Erről tudsz valamit?
2009. márc. 28. 10:42
 3/7 anonim ***** válasza:

hát igazándiból összefügg a kutaccsal, de nyáron, ha 1 éves koráig nem forr össze, akkor a napfényből kap elég d vitamint. szóval azért nem kell akkor pluszban pótolni nekik. ha nyáron lesz 1 éves a babód, akkor ezért nem kell, ha télen, aakor meg még úgyis kapja még, merthát nincs még 3 éves.

1. voltam

2009. márc. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is ugy tudom, hogy 1 eves koráig.
2009. márc. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%

Szia!

Az én dokinőm úgy mondta,hogy 3 hós korig napi 3 cseppet,aztán 1 éves korig napi 2 cseppet kell a babámnak adni!

2009. márc. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki,hogy 2éves koráig napi 1csepp.
2009. márc. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Vigantol D-vitamint tartalmaz, ami a csontképződéshez (fogak) szükséges, nem csak a kutacs benövéséhez. A D-vitamin hiány esetén nem tud a csontokba elég kálcium beépülni és túl lágyan lesznek. 1 éves korig naponta kell adni, hiszen az ilyen pici babák még elég keveset tartózkodnak a napon (a napfény segíti a szervezet D-vitamin termelését). 1 éves kor felett csak a napsütésben szegény hónapokban kell szedni 3 éves korig.
2009. márc. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!