Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zavarnátok a védőnőt telefonon...

Zavarnátok a védőnőt telefonon ha 6 hét szabadságon lenne?

Figyelt kérdés
2-3 hetente mindig van valami a kicsimmel amit nem tudok helyretenni és tanácsot kérek tőle de az utolsó hívásnál is már nagyon leakart rázni és mintha a hangján azt hallanám jajh már megint ez hív?!!Mit tegyek szerintetek nincs kitől tanácsot kérnem.......
2011. júl. 3. 10:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Akkor átmegyek másik boltba ha szabadság miatt zárva a bolt, de azért a kettő nem ugyanaz szerintem.
2011. júl. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

másik bolt=helyettes védőnő

miért nem ugyanaz?

2011. júl. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Hát igen van egy szerencsétlen anyám aki 2hete kiejtette a kezéből a babámat nem is tudom minket hogy nevelhetett fel!! A nővérem Pszichiátriai kezelt.A párom szülei meghaltak és csak egy mama van aki 92 éves!!! Igen sokszor úgy ahogy mondod magányos vagyok!!!
2011. júl. 3. 11:45
 14/19 anonim ***** válasza:

én tökre megértelek, nekem sincs semmi segítségem. de azért minden pici dologért nem kell hívogatni a védőnőt, főleg mikor szabin van.

nyugodtan hívd fel a helyettesét vagy az orvost.

én regisztráltam egy fórumon, ahol mindenkinek a babája akkor született mint az enyém (hoxa)

nagyon ajánlom neked is, nagyon sok hasznos tanácsot kapok tőlük, egyedül sem érzem magam mert barátnők lettünk, már találkozgatunk is, így nyáron a nyaralásokkal összehozzuk a találkozókat :)

2011. júl. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy ez olyan kicsi dolog lenne,hogy abszolút nem kell neki a tápszer meg 2 napja alig issza meg a 100ml folyadékot!!! Nagyon analfának nézhettek!!!!!!!!!!!!!!
2011. júl. 3. 18:08
 16/19 anonim ***** válasza:
jajj én nem azt írtam, hogy most pici dologért hívnád, hanem úgy egyébként, neten sok anyuka tud pici dolgokban segíteni :/
2011. júl. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

Hát szerintem abszolút nem nagy ügy, amit ne lehetne önállóan megoldani.

Ha meg nagy ügy, akkor minek a védőnőt hivogatod telefonon, vidd el orvoshoz. Nem hinném, hogy telefonon bárki a babád megnézése nélkül megtudná neked mondani, hogy mitől van ez és mi a megoldás. még egy gyerekorvos sem. Ez például vezethet veszélyes állapothoz is. Mindenképp orvoshoz vinném ebben az esetben.

2011. júl. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó most akkor nagy ügy vagy nem?? Tudom mikor kell elvinnem az orvoshoz amúgy az orvos is egy analfa,mikor elment az is szabadságra jött egy másik orvos és az úgy értette a dolgát,de ez nem !! Olyan mintha én ülnék ott!!!szóval nincs értelme a munkájának az biztos!!Megoldom azért köszönöm annak a néhány embernek aki átérzi,és tudja milyen az ha egyes-egyedül kell megoldani!!
2011. júl. 3. 21:35
 19/19 anonim ***** válasza:
Szegény, ne idegeskedj, ha egyébként jól van a babád, akkor megváltozik ez hamar! Az én kisfiam is egy hétig produkálta, hogy alig evett, viszont akkor ivott teát. Sűrűn próbáld adni neki, ha csak pár kortyot is, az is jó! Pár nap és helyreáll a rend, ha viszont betegség előjele lenne ez, akkor azt észreveszed, és irány a doki! Szabad orvosválasztás van, tehát ha megteheted, kérd fel azt, aki helyettesített, a régihez már vissza sem kell menni! Én is ezt csináltam. Ne félj, nagyon nehéz a helyzeted így egyedül, de meg fogod oldani, mert szereted a kisbabádat! Minden jót!
2011. júl. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!