Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zavarnátok a védőnőt telefonon...

Zavarnátok a védőnőt telefonon ha 6 hét szabadságon lenne?

Figyelt kérdés
2-3 hetente mindig van valami a kicsimmel amit nem tudok helyretenni és tanácsot kérek tőle de az utolsó hívásnál is már nagyon leakart rázni és mintha a hangján azt hallanám jajh már megint ez hív?!!Mit tegyek szerintetek nincs kitől tanácsot kérnem.......
2011. júl. 3. 10:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Én ezek után nem zavarnám. Lehet, hogy pont külföldön nyaral a családjával.

Kérdezz itt a GYK-n, hátha tudunk Neked segíteni. :)

2011. júl. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem.Nézz utána ki helyettesíti,és hívd őt.
2011. júl. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
37%

Hát azért eléggé tájékozatlan lehetsz, ha 2-3 hetente zavarnod kell a védőnőt. Jó, azért van, hogy segítsen, de saját lábadra kell állnod, nem másnak kell megoldani a gyerekeddel kapcsolatos gondjaidat.

nem parázod túl a dolgokat?

Vagy olvasgass, ha nem is a GYK-t, de annyi hasznos info van itt a neten is, ha tájékozatlanságodból fakad ez.

2011. júl. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Hívd a helyettesét, ha szabadságon van akkor nem dolgozik, ne zavard munkaügyben. Neked se tetszene szerintem.
2011. júl. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

a védönöt tuti helyetesíti valaki, ha zavarod, akkor megmondja hogy most nem hívd az x kollégát a másik faluból.

nem hinném hogy 6 hétre elmehet helyetesítés nélkül.


egyébként létezik gyerekorvos is és szerintem ha csak táplálkozási, vagy alvási probléma akkor is szivesen segít.(legalább is a mienk igen)

2011. júl. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Bevallom tájékozatlan vagyok de ebbe mi a baj??szerintem jobb ha zargattam eddig sokszor minthogy csak nézném azt ami nem jó,és tehetetlen vagyok!!szerintem sokan tájékozatlanok,ebbe nincs kivetni való!!
2011. júl. 3. 10:39
 7/19 anonim ***** válasza:

Az enyém meg sem adott mobilszámot :-(

Csak a védőnő rendelő vonalasát, de ő soha nincs ott :-(

Még jó, hogy nem szeretem a tanácsait annyira, inkább Ti!

2011. júl. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Én meg már kezdem megutálni mert mindenki olyan lekezelő!!!!!!:O
2011. júl. 3. 11:09
 9/19 anonim ***** válasza:
19%
Elgondolkoztató, hogy akkor miért vannak a vedőnők? Arra hogy terhesség alatt megmérjék hány kilót híztam meg a vérnyomásom. Megmondja mit vegyek és mit ne vegyek. Nyilván a baba születése után lenne rájuk szükség, de az enyém is kijelentette hogy 8 és 16 között érem el, mert ez céges telefon, ugyhogy elöbb mennék le a játszótérre és kérnék ott tanácsot, mint tőlle. Vannak anyukák akiknek nincs segítségük csak rájuk számithatnak. Szerencsére nekem nővérem tavaly októberbe szült ugyhogy sok mindent meg tudok vele beszélni.
2011. júl. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
60%
A védőnőnek is joga van szabadsághoz. Egy bolti eladót se hívogatok zárás után, hogy mennyi a kenyér. Tiszteletben kell ezt tartani. Van nyilván helyettese, hívogasd azt, vagy van google, üsd be a gondodat, kapsz választ hamár se anyukád se anyósod se nővéred se barátnőd nincs (szörnyű magányos lehetsz).
2011. júl. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!