Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Cacimusc-nak van íze?...

A Cacimusc-nak van íze? Kisfiamnak adnom kell, de sajnos mindent kihány, ami keserű. Muszáj lenne adni neki, Valaki használta már?

Figyelt kérdés
2009. márc. 27. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen Kislányom allergiás neki kell adnom. Tedd bele a teába. Nálunk nem volt gond, kicsit álmosabb lesz tőle. Jobbulást!!
2009. márc. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Calcimusc-ot akartam írni, elírtam bocsi...
2009. márc. 27. 18:58
 3/8 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy a kisfiam nemigen iszik, tehát max nagyon pici teába tudom beletenni azt talán meginná, de ha keserű kihányja az tuti:(
2009. márc. 27. 18:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Pont olyan íze van, mint mikor Te iszol meg egy calcium pezsgőótablettát. ÍEgyáltalán nem vészes, ha mégis kijönne, add teába.
2009. márc. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem pezsgőtabletta ize van,ez nagyon keserű magában.
2009. márc. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pedig én ittam már Calcimusc-ot és nem volt íze. Amikor megcsípett a darázs nekem is kellett innom, ampullában volt és én vízbe beleöntöttem és semmi íze nem volt. Akár valami gyümölcsösbe is keverheted, ha inni nem szeret.
2009. márc. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Calcimusc íztelen. Én különben mindent meg szoktam kóstolni, amit a babámnak adok. Még a gyógyszereket is.
2009. márc. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi,megkóstoltam tényleg elég íztelen hála istennek...
2009. márc. 28. 09:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!