Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kuki gond, hogy is van ez?

Kuki gond, hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Ha most még szűk a kisfiam kukiján a bőr, idővel változhat? Akár lehet ez normális is, vagy mindenképp sebészet lesz a vége? A pisilésnél nem okoz gondot egyébként.

17 hós a Drágám.


2011. júl. 1. 22:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ha van alatta ilyen darabos váladék az nem! jó nekünk ezt mondták! Ha nektek (is) olyan mert nekünk az volt és nehezen tudtam csak lemosni... Nem veszítesz ha látja doki! (szerintem!!!) Nekünk ezeket kipucolta alóla a doki és mondta hogy mivel meg lett piszkálva egy kicsit, erősebben fog begyulladni de most kell majd rá nagyon oda figyelni, hogy ugyanúgy kitakarítsam azt a "koszos váladékot" ahogy Ő! Tényleg úgy lett mert rá 1-2 napra a gyerek visított akkor is ha hozzá akartam érni!
2011. júl. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
jajj most nézem a tied csak 4 hónapos! 1 éves korig az urológián se nyúlnak hozzá mert addig tényleg felesleges is! Nekünk is 11 hónapos volt csak a gyerek és először valahogy 8-9 hónapos volt hogy telefonáltam! Nálatok még abszolút nem gond a váladék! Ilyenkor még tényleg csak az alapos fürdetés kell... (legalábbis nekem ezt mondták mikor a kórházban is voltunk születésnél, hogy figyeljek rá fürdessem alaposan 2-3 hónapos korától mert a saját váladékától is nagyon le tud tapadni... Az igaz amit hallunk, hogy 1 éves korig termelődik ilyen váladék de attól függetlenül takarítani kell és tényleg nem úgy van hogy hozzá se nyúlj. Ne erőltesd annyi a lényeg mert bereped és lesz sírás!) De szerintem Te jól csinálod ha nem hagyod begyűlni neki!
2011. júl. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
48%

ma 08:55 4 hónapos a babád, nem kell hátrahúzni csak egy éves korig. esetleg fél éves kortól ici picit hátrahúzhatod fürdés közben.

de 1 éves kor után már minden fürdésnél hátra kell húzni addig ameddig engedi és megmosni, ez nem eldöntendő kérdés :) ha nagyobb lesz a babád, majd neked is mondja a dokitok!

2011. júl. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Sajna nem Bp-n lakunk! Pedig szívesen vettem volna a doki ajánlást. :)
2011. júl. 2. 15:59
 15/21 anonim ***** válasza:
A HEIM PÁLBA BÁRMIKOR BEMEHETSZ ha van beutalód... Már ha tudtok utazni gond nélkül. nekünk 60 km..
2011. júl. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Nekünk 200km lenne.
2011. júl. 2. 17:47
 17/21 anonim ***** válasza:

Köszi a segítséget!

Üdv.: 4 hónapos baba anyukája

2011. júl. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

uhh az jó messze van...

4 hónapos baba anyukájának! nincs mit! már ha nekem köszönted meg

2011. júl. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Kedves 80%-os, azért priviben elküldenéd a dokinak a nevét és elérhetőségét, hátha a jövőben odáig jut a dolog. Ha muszáj, inkább felmennénk hozzá, már ha ennyire dícséred!
2011. júl. 2. 21:17
 20/21 anonim ***** válasza:
elküldtem! szerda délelőttönként tuti Ő van! de telefonon kérdezz rá!
2011. júl. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!