Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány napig adjátok babátoknak...

Hány napig adjátok babátoknak a megfőzőtt rízst?

Figyelt kérdés

szerdán délben csináltam egy adag rizst, amit aztán betettem a hűtőbe. szerdán már ebből kapott ebédre, csütörtökön is, de még maradt. Ma frissen saláta főzeléket csináltam és a maradék kb fél aventos pohárnyi rizst az egészhez hozzáadtam, de így a főzelék két adag lett. Ma még odaadtam neki így a főzeléket, de a másikat holnap már nem merem. Lehet baja ha esetleg oda adom, nem nagyon szoktam 2 adagnál többet főzni semmiből, de a rizst kicsit elmértem :))))

6 és fél hónapos a kicsim, nem szeretném ha baja lenne inkább a kukába a főzelékkel


2011. júl. 1. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak aznap főzött ételt adok ugyanekkora gyereknek. A másnap talán még elmegy, de harmadnap... Azt már én sem enném meg.
2011. júl. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak sem adom ugyanazt már 3. nap. De mi magunk se eszünk már 3. napos kaját. Míg pici volt a kisfiam általában 2 naponta főztem. Ha maradt 3. napra is, az már landolt a kukába.
2011. júl. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én sem adom neki 3 napig ugyan azt a kaját, szerdán a rizshez sütőtököt(fél üveg) kevertem, meg csirke husit . Azt követően rizs-alma-sütőtök(másik fél üveg). Ma saláta csirkehusi-rizs. és holnapra ebből maradt, de sajnos a rizst is hozzákevertem :((((
2011. júl. 1. 13:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem adnám már oda neki. Én sem eszem meg sokszor a harmadnapos kaját. Úgy értem, hogy harmadnapos, hogy megcsinálod, az 1 nap, másnap megint, aztán megint. Ez már 3 nap. És nem arról van szó, hogy változatos-e, hanem arról, hogy nem friss!
2011. júl. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!