Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valóban több baba alussza át...

Valóban több baba alussza át az éjszakát, mint aki nem? Itt olvasgatok jó pár kérdést, és számomra ez derült ki!

Figyelt kérdés
2009. márc. 27. 14:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem tudom... az enyém 2éves múlt amikor először megtette... :)
2009. márc. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 6 hetes korától átalussza az éjaszakát. Ő a negyedik babánk és nekem egyikkel sem volt túl sok átalvatlan éjszakám. Tudom, hogy én szerencsés vagyok, mert ez egyáltalán nem általános.
2009. márc. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
az én kislányom 1 hónapos kora óta átalussza. ezek szerint szerencsém van?
2009. márc. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szia! a fiam lassan 6 hónapos és habár "csak" 22-kor, 2-kor és reggel 6-kor eszik, van, hogy óránként felsír. fölveszem, bebújik a nyakamba és alszik tovább. se büfi, se puki, csak bújás :) én meg már tökre kivagyok...
2009. márc. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
15:02-es Detto ugyanez van Nálunk is,alig élek!
2009. márc. 27. 15:11
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez nem tudom mitől függ. Én itt inkább olyat olvasok, hogy baj van, mert nem alszik. Persze, akinek rendben van, miért kérdezne?

Szerencsére az én babám 1. naptól kezdve, csak egyszer kelt fel éjszaka enni, aztán rögtön vissza is aludt. 3 hónapos kortól meg nem kel fel egyáltalán. De nem csináltam vele semmit, egyszerűen így alakult. Szerencsére.

Egyébként állítólag 4 hónapos kortól már nincs szükségük az éjszakai evésre, ez inkább csak megszokás náluk. Én nem tudom mivel lehetne leszoktatni. Van olyan ismerősöm, akinek a 1,5 éves gyereke óránként fent van éjjel. Már mindent kipróbált, de hiába. Majd kinövi.

2009. márc. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kisfiam 8,5 hónapos és még mindig csak heti 1x alussza át az éjszakát (kb.) aminek NAGYON örülök. De a többi éjjel kel, mert fogzik vagy mert egyszerűen valami nem jó - pl időjárás változás. 2-3 alkalommal is fent vagyok nála, simi, cumi, takaró és alszik tovább. Kitartás :) én azt olvastam a múlthavi Kismama-ban hogy több gyerek kel éjjel, mint aki nem :) Egyszer csak átalusszák majd az éjszakát :) További jó babázást és KITARTÁST magunknak :D
2009. márc. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az én babám 7 hetes. Este fél 7kor megfürdik, utána eszik, és legrosszabb esetben is 8ra elalszik. Ezután éjfélkor, 3kor és reggel hatkor kel fel enni. Minden ébredés után eszik és rá 20 percre már alszik is. Szeretném ha a 3 órási szopizást kihagyná, de akkor az olvasottak alapján ez annyira nem is rossz.
2009. márc. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
13 honapos kisfiam mai napig felkel 2-3szor és általába 5 kor kel.Néha tiszta zombi vagyok.Azzal szoktam viccelődni,hogy apa,és anya kihasznál minden pillanatot.
2009. márc. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálunk mikor hogy. 10 hónapos, volt már, hogy végig aludt, de 80, nem inkább 90%-ban egyszer-kétszer kel. Ez már isteni ahhoz képest, hogy volt olyan 2,5 hónapunk, amikor alig aludtunk, annyiszor felsírt. :)
2009. márc. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!