Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit játsszak vele? Két és fél...

Mit játsszak vele? Két és fél hónapos kislányom ha ébren van, elég hamar megunja a forgózenélő játékát és azt is ha én beszélek neki.

Figyelt kérdés
Utána mit kell velük csinálni, hogy ne unatkozzanak alvásig? Van, hogy csak nézelődik, olyankor mindig késztetést érzek, hogy ezt az unalmas időtöltést valami "játékkal" űzzem el nála.De akkor meg másra sincs időm.
2009. márc. 27. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Hasonló "lelki" problémával küzdök -3hónapos a kisfiam- de én unom már a forgóka 2percenkénti felhúzását.

Szereti nézni hosszan a felkapcsolt lámpát, lehet hogy ez lesz az első szava. Ugyanakkor a tévé villódzását is elnézegeti - én Animal Planetet nézek/hallgatok napközben.

2009. márc. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne izgulj mert ha nézelődik akkor információt gyűjt. Neki ez nem unalmas. Én ha játszani akarok vele akkor utánozom azokat a hangokat miket ő kiad. Az nagyon tetszik neki és sokat mosolyog rajtam és az apukáján is. Nyujtogatjuk neki a nyelvünket és húzgáljuk a szemöldökünket.
2009. márc. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi ha utánozzuk a picit, szinte gúnyolódásnak veszi és elkezd sírni.

Felvettük a hangját, visszajátszottuk neki és keserves sírásra fakadt.

2009. márc. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!