Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen légzesfigyelőt használt...

Milyen légzesfigyelőt használtok? Meg vagytok elégedve vele? Ismét ezt a márkát választanátok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 17:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Angelcare ac401-et használunk. Viszonyítási alapom nincs, viszont maximálisan meg vagyok vele elégedve.
2011. jún. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem angelcare 300 as van megvagyok vele elégedve, jo szolgálatott tett! De amint a gyerek kotorja a dolgokat kb 8 honapos kortól, nagyon vigyázz hogy a kábele el legyen rejtve, mert a kisfiam megkaparintotta és majdnem megfolytotta vele magát!
2011. jún. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Álomvirágot használunk, nagyon meg vagyok elégedve vele. Magyar termék, garancia könnyen érvényesíthető, ha szükséges, eddig nem volt téves riasztás. (hála Istennek semmilyen sem...). A kiságyon van a pelenkázó, még ott is érzékeli a baba légzőmozgását, szuper érzékeny!
2011. jún. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Angelcare, a számát nem tudom, de a lehető legegyszerűbb (azt hiszem 300 a száma), nagyon klassz, használtan vettem, és már a 2. gyerekem használja.
2011. jún. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
angelcare 300, nagyon jóóóóóóóóóó
2011. jún. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Álomvirágot vettünk mi is, és ezt választanánk legközelebb is.
2011. jún. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Angelcare-t. Most már elégedettek vagyunk vele, de az első két hétben többször is bejelzett. Már majdnem a kórházban kötöttünk ki, amikor az egyik nővérke felvilágosított, hogy az Angelcare és a kókuszmatrac együtt néha téves riasztást eredményez. Ekkor szivacsmatracra cseréltünk, és utána semmi gond nem volt. Pár hónapja újból kókusz, most már minden rendben. Fél éves kisfiú anyukája
2011. jún. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Angelcare AC401.

Most is ezt venném, 13 hónap használat alatt egyszer sem riasztott tévesen. És szerencsére igaziból sem!

Akár hogy bújt a gyerek a sarokba, mindig érzékelte a kütyü.

2011. jún. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Baby controll márkájú van. 3lapos így nem tud róla lemászni a baba. Én nagyon meg vagyok vele elégedve,újra ezt választanám ha kellene. Mi először béreltük 3hónapig aztán vettünk 1újat akciósan 25000ft-ért.
2011. jún. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

elnézést, hogy eddig nem írtam, de nyaralni voltunk


esetleg leírnátok azt is, hogy miért emellett a tipus mellett döntöttetek?

mivel elvárárásaitok voltak?


minden válasz hasznos volt!!

2011. júl. 5. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!