Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is ennyire egyedül van a...

Más is ennyire egyedül van a gyerekével?

Figyelt kérdés
1 éves a babám.Férjem állandóan dolgozik,anyós itthon van de cseszik az unokájára,anyukám is dolgozik.Így hogy legyen még egy gyerekünk?
2011. jún. 29. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

ÓÓÓÓ nem vagy ezzel egyedül!Mi nem a szülőkkel élünk, így hál Istennek Anyós nincs velünk!A párom pék, így állandó éjszakás, havonta min 20-25 nap.Délután 3-4 re jár dolgozni, és reggel 5-6 ig nyomja, attól függ mennyi a kenyér!

Így hazajön esik az ágyba, alszik délután kettőig, eszik, és már megy is!!!

Na akkor én mit szójak???

2011. jún. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
nyugi nem vagy egyedül nálunk is hasonló a szitu mint az előző válaszolónál igaz neki van kis szabdidelye amit nem a gyerekekl tölt mewrt salynos mindig akad más dolga amitől énmár ki vagyok
2011. jún. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk is hasonlo a helyzet,azzal a különbseggel,hogy az en anyum 1500 km-re van tölünk,anyos es ferj helyzete hasonlo.Egy ket ev mulva vallalkozz a masodik babara,akkor mar könnyebb lesz es esetleg a nagyobb gyerköc is mehet majd oviba.Az en fiam most 3 eves,ugy gondolom,ez a megfelelö idö a teso jövetelehez.Egyebkent azt is mondjak,hogy ha ket gyerek van,elszorakoztatjak egymast.Ugyan nem tudom,mennyire igaz,de jol hangzik. :)
2011. jún. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sőt, a legtöbben ennyire egyedül vagyunk a gyerekkel. Vagy még inkább.Szüleim 200 km-re, anyósomék 100 km-re, de amúgy is dolgoznak még.

Nálunk is állandóan dolgozik a férjem, jó, ha fürdetésre hazaesik, alig látja a gyerekeket. Két fiam van, 3 és 1,5 évesek.

Mi bevállaltuk a két gyereket kis különbséggel, mert testvért akartunk a fiúnknak. Nagyon nehéz az első év, de szerintem megérti. A mieink kb most értek el odáig, hogy le tudják kötni egymást, magyarán együtt játszanak. Nálunk az első pár hónap egyáltalán nem, a második fél év viszont nagyon nehéz volt. Miután a pici egy éves lett, már egyre könnyebb lett velük.

De valóban igaz, ha megvárod, amíg a nagyobb ovis lesz, akkor neked könnyebb lesz velük.

2011. jún. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

pontosan úgy vagyok,mint az első válaszoló!Párom legtöbbször éjszakás (18-6)ilyenkor másnak d.u-ig alszik és vagy megy megint este vagy csak reggel akkor viszont egész napra.Nem könnyű,főleg,hogy mikor hazajön egyből mondanám neki a dolgokat,hogy miket szeretnék csinálni,ő meg persze álmos már..Dehát ez van!Valamiből meg kell élni.Ő meg azt gondolja,hogy én itthon henyélek,és hogy nekem milyen jó,meg hogy mért nem alszok nappal,van rá időm!

Nektek van rá időtök?Hagy titeket aludni a baba?Mert én úgy vagyok vele,hogy ha valamilyen csoda folytán elalszik a 4,5hónapos babám,inkább nekiugrok a teendőknek,vagy magamat teszem rendbe.Ha lefeküdnék aludni tuti 10perc múlva felkelne és sírással örvendeztetne meg!:(

De azért mindez megéri,csak nem gondoltam,hogy tényleg ennyire sokat leszek egyedül vele.

2011. jún. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Párom munkarendje. Reggel 8-tól helyszínel kb du 4-ig. Elmegy, dolgozik másodállásban, aztán hazajön általában este 10 körül. Ha szerencsém van, itthon nem kell már dolgoznia az aktákon, ha nincs szerencsém, akkor még molyol az íróasztalnál éjjel 1-2-ig. Ha itthon van, akkor sincs itthon, mert a számítógép előtt ül. Anyukám 100km-re, anyósomék 350km-re. A barátnőim elpártoltak tőlem mióta megvan a baba. Egész nap ketten vagyunk a kislánnyal, eléggé feszülté tesz és eltávolodtunk párommal egymástól rendesen. Ő vígan megy a haverokkal én meg ülök itthon éjjel-nappal. A kislányom nem adnám semmiért, de azért jó lenne kimozdulni néha. Nem bulikra gondolok, hanem gyerekkel együtt. Van jogsim, mégsem vezethetem egyik kocsit sem, mert mindegyiket félti párom(friss a jogsim), arra meg nincs ideje, hogy gyakoroljuk a vezetést. Én nem is gondolkodom olyanban, hogy még egy gyerek. Kislányomat nagyon akartam és imádom is, de kitölti az életem teljesen. Már így is olyan szinte, mintha egyedül álló anya lennék. :(
2011. jún. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Dettó, mint utolsó, 12 órában éjszakás sokszor a férjem. Ha nappalos 12 órában, az sem jobb...

És a nappali alvásaimmal ugyanez a helyzet szintén.

Szóval mint legtöbbetek... nem túl jó, sokszor ki vagyok ettől. Nincs meg az az idill, olyan szép lenne!

2011. jún. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

hát csajok, sajnos nem könnyű... :(

én is emiatt vagyok ki már egy ideje, s szeretnénk a másodikat lassan. nem tudom, hogy fogom bírni. olyan nehéz apa nélkül egész nap! azért kitartás mindenkinek, nem vagyunk ezzel egyedül. :(

2011. jún. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Merre laktok?

Sajnos én is igy vagyok:(Lehetne egy klubbot nyitni nekünk:)))

2011. jún. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

21:44es vagyok

Budapesten lakom.És te?

2011. jún. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!