Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kislányomat csak...

1 éves kislányomat csak hatalmas hiszti mellett tudom lefektetni. Még szopizik és szinte mindig cicin is alszik el -tudom ez nem jó. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már sajnos fel tud állni a hálózsákban is, és olyan nagyon bele tudja magát hergelni a sírásba, hogy szinte alig kap levegőt. Mindig az a vége, hogy szopizik, de most már sokszor ez sem segít, amint közelítünk a kiságyhoz, vadul ordítani kezd...
2011. jún. 29. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért lenne baj,ha cicin alszik el?Nálunk mindig tágabbak voltak ezek a lefekvési szertatási határok.Ha nem akart aludni,akkor nem aludt,próbálkoztunk késöbb.Az enyém sokkal,de nagyon sokkal nagyobb mint a tied,és ö is cicin alszik el.

Nincs olyan ,hogy jó vagy rossz.a lényeg,hogy kiegyensúlyozott legyen a babád.

2011. jún. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom is egy éves és ha kedve van követeli a cicit,este pedig szintén szopizva alszik el sőt még állva szoptatom és közbe ringatom, míg egy kicsit be nem alszik és le nem tudok ülni vele majd ha teljesen be aludt berakom a kiságyba.Én is tanácstalan vagyok,mert nálunk még az is probléma hogy sokszor felkel éjszaka és cicin alszik csak vissza így beszokott az ágyunka.:(
2011. jún. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2 és fél éves koráig ébredt többször is éjszaka,és csak cicin tudott visszaaludni.Próbáld elfogadni,hogy ez van,könnyebb lesz neked.Nagy a környezeti nyomás,az fáraszt ki igazán ,nem az,hogy éjjel ciciztetsz.
2011. jún. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, csak cicin tud visszaaludni..7 hónapos. Annyira engem nem zavarna(kicsit azért igen), de a szövegelések kiborítanak, hogy cicifüggővé teszem szegény gyereket..
2011. jún. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az enyémek már 4 évvel idősebbek mint a tiéd.És hidd el,le fog szokni róla,ha nem kínozod a leszokással,akkor könnyebben.:)Egyébként miért nem jó,ha cicin alszik el?Ez kizárólag a te dolgod,ne más véleménye motiváljon.
2011. jún. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kislányom 21 hónapos, még mindig cicin alszik el, vagy legalábbis így nyugszik meg elalvás előtt. Korábban pont úgy voltunk, mint ti, és ma is néha előfordul, hogy már az ágy felé menet sír és kapaszkodik belém, hogy nehogy letegyem. Sok idő és türelem kell hozzá, vagy ha már nem bírod, egy kis "kőszívűség", mert pár nap után már nem is nagyon sírna, ha otthagyod.

Éjjel, ha felébred, magam mellé veszem szopizni, és pár perc alatt visszaalszik, de mostanában már ritkán ébred fel.

Kitartás!

2011. jún. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tudom milyen,megértek mindenkit aki ebben a cipőben jár.De kinek mi köze,hogy mit csinálsz a gyerekeddel.A cumi függőség nem gond?

Irjatok privit,ha úgy érzitek nem ért meg senki ebben a témában.Nem akarok port kavarni,ezért nem beszélek nyiltan dolgokról.

2011. jún. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mi is igy voltunk egy hete lefejem a tejet és ringatva megisza cumisüvegböl szigoruan a kiságyba egy hét nagyon nehéz volt de igy én is frissen ébredek meg ö is kialusza magát sokkal nyugottabb ,van hogy felébred amikor teszem a kiságyba de a cumisüveget hagyom a szájába oldalra forditom majd ha megitta elalszik de az elsö északánk nehéz volt legalább 15 -ször elringattam és amikor tettem bele a kiságyba orditott és ujra és ujra amig végül 2 ora mulva mégis csak a kiságyba aludt el ,türelem sok türelem és megszokja
2011. jún. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!