Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hós kisfiam épp csak forog...

7 hós kisfiam épp csak forog (azt is alig alig), mást semmit nem csinál. Akinél ez volt vitte orvoshoz, vagy majd belehúz később?

Figyelt kérdés
A tesója ennyi idősen már négykézláb állt és kicsit aggódom.
2011. jún. 28. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
6 hónapos korban ha nem forog egy baba, orvoshoz kell vinni, 6 hónapos tanácsadáson kéne kitölteni a listát, hogy mit tud és ha nem stimmel valami, adják a beutalót. ez nem volt nálatok? vagy az orvos mindent rendben talált?
2011. jún. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt innen senki nem fogja tudni megmondani. Szerintem orvosból is csak a nagyon tapasztalt, hogy most le van maradva, lustácska, neurológiai probléma, izomtónus probléma van e nála.

Vidd el szakemberhez. Gyógytornászhoz, neurológushoz, korai fejlesztőbe például.

Még a háziorvos sem biztos, hogy tud erre választ adni.

2011. jún. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
már 5 hós kora óta fordul, de annál tovább nem ment. a féléves státuszos kérdésekre minden válaszunk jó volt. csak eléggé lustácska.
2011. jún. 28. 13:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, szerintem is mindenképp vidd el vhová.Ne várj, hogy majd beindul, vszínűleg beindul, de oka van,miért nem. A barátnőm kisfia se csinált semmit, elvitte egy mozgásterápiára, 2 héten belül megindult, kúszott,mászott. Nem tudom, honnan írsz, ha kell adok tel. számot.

2011. jún. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!