Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel válthatnám ki teljesen...

Mivel válthatnám ki teljesen a tízórai tápszert?

Figyelt kérdés

Az ebédet kiváltottam főzelékre és az uzsit is tejpépre.

Most megpróbáltam tízóraira barackot adni neki, de kevés volt, kellett neki még tápszer is. Hogy lehet akkor megszüntetni napközben teljesen a tápot? Mit adjak neki, hogy ebédig kibírja?


2011. jún. 28. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nem írtad, hogy hány hónapos a babád. Babajoghurtot szoktam adni Neki, vagy Hipp-es üveges gyümölcsöt, néha beleteszek egy babakekszet.
2011. jún. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tízóraira lányom gyümölcsöt kap keksszel. A keksz jobban eltelíti. De van, hogy a gyümölcsöket Sinlaccal keverem össze, attól is sűrűbb és tartalmasabb lesz.

De a lányom az elején még igényelte a tápszert napközben az etetések után, de aztán szépen fokozatosan elhagyta a nappali tápszer ivást.

2011. jún. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Enyém 6 hónapos,2-3 barackot szoktam neki adni,vagy 1 nagy alma+1 barack,ezzel kibír 3-3,5 órát!
2011. jún. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 6 hónapos.
2011. jún. 28. 11:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Babakekszet kevertem hozzá, így laktatóbb.
2011. jún. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!