Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetnék? 7 hónapos fiam...

Mit tehetnék? 7 hónapos fiam imád hason lenni, de sajnos ilyenkor állandóan bukik, elég sokat. Lehet ez ellen tenni, vagy majd elmúlik idővel?

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 12:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hós a kislányom, most kezd hátról hasra fordulni és szopi után hiába böfiztetem sokáig, amint leteszem, fordul is hasra és mindig kirak, hol a habitapira, hol a szőnyegre, hol a textilpelenkára, elég fárasztó, mert sokat kell mosni, de szerintem nem igazán tudsz ellene mit tenni. Néha azt csinálom, hogy először az ágyába teszem, hogy ott leüllepedjen a kaja, de ha rá 1 órára hasra fordul, még akkor is tud kirakni. Idővel, ha majd szilárdat eszik, elmúlik, ha szépen gyarapodik és jókedvű a babád, akkor nincs gond szerintem.
2009. márc. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!