Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt amin utoljára nagyot...

Mi volt amin utoljára nagyot nevettél a babáddal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
én ma, mikor levágta élete elsö igazi hisztijét egy körömvágás után..11,5 honapos, de nagyon muris volt, ugy csapkodta magát a földhöz:)) jo, tudom ez nem nevetséges és nagy bajba leszek pár honap mulva,m de most vicces volt:)
2011. jún. 27. 12:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs gyerekem de amikor jöttünk haza tunéziából egy baba megfogta és levette rólam a napszemüveget én meg néztem hogy mivan. A gyerek felrakja magára, de utána az anyja viszaadta. Aztán nyúlt érte megint a gyerek. Nevetett ott mindenki :D
2011. júl. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Az Én babám még kicsi/5 hónapos/így még nem volt aranyköpése,de azért vannak vicces szituációk.

Viszont amin még mindig nevetek a következő:

Nálunk nyaral az unokahúgom aki 9 éves.Állandóan nézi ahogy szoptatok,nagyon tetszik neki.

Egyszer szopi után mondom a kisfiamnak:Hát drágám ebben a ciciben hagytál ám bőven!

Erre az unokahúgom:kiszívhatom?

Meglepődtem,próbáltam visszafojtani a nevetésem s mondom neki:nem ez a babáé.

Erre a kis csaj:akkor a másikat?

:D

A videó óriási!!!!!!!!

2011. júl. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
nemsoká 2,5 éves a kislányom, még pelenkás (főleg a kistesó miatt....). ma volt, hogy valami kis gyöngyökkel játszott, az egyik legurult volna az asztalról, ő meg elkapta, és azt mondja, így egy szuszra, semmi szünetet tartva: "Leesett a gyöngy a kezembe, most pedig kakilok". Azzal kinyomta. akkorát röhögtem. :))
2011. júl. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Keresztlányom kb 2 éves volt,mikor az anyukája kiment neki reggelit készíteni,az apukájával egy brazil szappanoperát néztek,és a filmbe pont akkor szült a nő,a keresztlányom azt mondja"anya gyere gyorsan,a néninek a seggéből kijött egy baba
2011. júl. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem még csak 7 hónapos a lányom.De egyszer nagyon jót nevettünk.

A sztori annyi,hogy esti szopizás alkalmával sehogy se akart rendesen enni,már mindent próbáltam,de ő megmakacsolta magát.S ráfújtam az arcára... mondanom sem kell olyat nevetett,hogy én is nevettem,erre ő rajtam kacagott,én rajta... kb. 5 percig szó szerint röhögtünk. :) Annyi jó érzés volt!

2011. júl. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

2 éves kisleányzóm nagyon szereti a Most múlik pontosan című dalt.Egész szépen tudja már énekelni.Még elég sűrűn "becsorgunk".Egyszer amikor elkezdett pisilni,dalra fakadt: engedem had menjeeen(aztán látom már csorog a bugyiból) erre ő még hangosabban : szaladjon kifelé belőlem gondoltam egyetlen!!! :)

És egy másik: ebéd közben valamit kért tőlem,de az "add ide" kifejezést használta.Elég erőszakosan.Én mondtam neki,hogy nem add ide,hanem kérem szépen vagy légyszives.Orra alatt elmorogva mondta,h légyszíves.

Én erre : ne morogj,hanem nyisd ki rendesen a szád ha beszélsz,mert nem értem mit mondasz.

Rám nézett,hatalmasra nyitta a szájacskáját(mint mi a fogorvosnál),és megkérdi: Anya így??? :)

A nagy kacagástól válaszolni sem tudtunk egy ideig apával! :)

Aztán még végig nyitogatta a száját ebéd alatt... :)

2011. júl. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
2011. júl. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!