Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akkor most tejérzékeny? A 6...

Akkor most tejérzékeny? A 6 hós lányom rossz evő elvittem gasztroenterologiai vizsgálatra és Milupa Soja alapú tápszert írtak ki.

Figyelt kérdés
Semmi mást nem mondott csak hogy majd ápr 1-én telefonáljak időpontért és akkorra a vérképe is kész lesz +csinálni kell hasi uh.-ot, de a tünetek alapján amit elmondtam azt mondta hogy refluxgyanús, de akkor nem értem miért akarja bevezetni a szója alapút? Vagy összefügg? Ráadásul nagyon rosszevő, és a krémtúrót imádja, alig eszik ez az egy amit mindig megeszik.
2009. márc. 26. 06:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
6 hos kislánynak ne adnék krémturot.Tud erröl az orvos?
2009. márc. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés, de egyébként tud róla, olyan szinten nem eszik, hogy már mindent kipróbáltam, még a mi kajánkat is! Ja és erről is tud a doki, de egyébként nem félek a dokitól. Az én gyerekem, nem fogok titkolózni, hogy mit adok neki. Nem szidott le meg hasonló, ne aggódj!
2009. márc. 26. 08:31
 3/13 anonim ***** válasza:
persze,a tejérzékenység tünete lehet a reflux,puffadás,hasmenés v.székrekedés,hányás,ekcémás kiütések,nem megfelelő gyarapodás,hasi görcsök,ja és vércsíkos széklet,de nem minden tünetet kell együttesen produkálni.ha tejmentesen fog táplálkozni,akkor egy idő után úgyis kiderül,hogy a tejre érzékeny e.Reméljük,hogy nem az.
2009. márc. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Akkor most a krémtúrót is vonjam meg tőle?

Köszi a választ

2009. márc. 26. 08:45
 5/13 anonim ***** válasza:
persze,azért írtak fel szója alapú tápszert.Semmi tejtermék!Nálunk sinlac pépet írtak fel,de az én kisfiam anyatejes,és nekem volt tilos a tejtermék.Egyébként nála milyen tünetek voltak?2.voltam.
2009. márc. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nyáladzik, csuklik és sír evés közben, mintha valamilye borzasztóan fájna, és kibír kaja nélkül 16 órát is!

Kicsi korától alig eszik, én nem szoptattam, tápos, de soha nem itta meg a neki való adagot, még mindig 100-at ha megiszik, az már jó!

És annak ha tejérzékeny nincs tünete, mert nála nincs kiütés meg semmi ilyen, nem is biztos hogy tejérzékeny?

Minden esetben összefügg a reflux a tejérzékenységgel?

2009. márc. 26. 09:07
 7/13 anonim ***** válasza:
Most csak viccelsz velem?Gondolom nem volt kaja nélkül még 16 órát???Ezt csak elírhattad.Hát ha semmi más tünetet nem produkált csak a refluxot,akkor lehet,hogy "csak" refluxos,de az ultrahangon ki fog derülni.Nálunk kimutatta.
2009. márc. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem viccelek, 16 órát nem evett, egyszer megnéztem meddig nem reagál hogy éhes lenne, mert minden etetésünk borzasztó, gondoltam nem fogom időben etetni megvárom míg reagál, hát nem reagált a 16 óra után sem, ugyanúgy kellett belenyomni a kaját!
2009. márc. 26. 09:18
 9/13 A kérdező kommentje:
És ki fogja nőni? Mi az esély rá, ha "csak" refluxos? Mivel jár ez, miben változik, milyen gyógyszerek lesznek?
2009. márc. 26. 09:19
 10/13 anonim ***** válasza:
én is refluxos vagyok az nem tej érzékenység és nem is annak a tünete..a reflux...sok sav van a gyomorban és nyitott a gyomorszáj...és az marhatja a nyelőcsövet,...
2009. márc. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!