Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos korban mennyi...

9 hónapos korban mennyi anyatej elég a babának? Csak 95 grammot tudtam lefejni. Létezik hogy mégis elég?

Figyelt kérdés
honnan tudhatom, hogy elég pl. estére, és honnan tudjam mennyi pótlás kell??? amúgy bármennyit képes megenni.
2009. márc. 25. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Az, hogy mennyit tudsz fejni, az semmit sem jelent. Miután csutkára lefejted a cicid, akkor is bőven tud még a babád szopizni, szóval nyugi.


Ha ennyire parás vagy (én is az voltam), akkor szoptass két ciciből, a baba tutira jól lakik és ennek van a legnagyobb tejserkentő hatása :)

2009. márc. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A legszuperebb mellszívó se tud annyit kiszívni, amit a baba szopizik. Vannak olyan anyukák, akik egyáltalán nem tudnak fejni, de a babájuk bőven jóllakik a szopással.Szerintem is kínáld meg a másik melledből is, ha még kér, akkor abból is fog szopizni.
2009. márc. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!