Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tudtok tanácsolni? Kisfiam...

Mit tudtok tanácsolni? Kisfiam 10 hónapos és javarészt még csak szopik. Már nagyon zavarnak a plusz kilók.

Figyelt kérdés
Tudom,hogy szoptatás alatt nem igazán lehet fogyózni és enni is sokat kell,mert szinte tejjel fedezem a táplálékigényét(11 kg!),de mégis mit tudtok javasolni amitől tudnék fogyni?Tudom,hogy kalóriaszegényebben kellene táplálkoznom,de egyszerűen megőrülök a szénhidrátban gazdag ételekért.Ha kevesebbet eszem,akkor sokszor leesik a vércukrom.Tudtok valami más megoldást?Köszi.Egy elkeseredett anyuka.
2009. márc. 25. 17:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Bocs, már megint én. :)

Szóval ha pl. hajlamos vagy a hipoglikémiára, vagy étkezések után "bambulsz", akkor nagyon hatásos a szőlőcukor vagy a gyümölcslé. És a napi többszöri étkezés, mert ezzel el tudod kerülni azt, hogy a szervezeted szinte követelje magának a cukrot.

2009. márc. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
nem rosszbol írom de ha sok tejed van ha még 10 hónaposan is cicizik én nem félnék elkezdeni fogyozgatni szépen lessan
2009. márc. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
De őszintén ti nem vesztek meg szoptatás alatt a kalóriadús ételekért?kelt tészta,kenyér stb.?
2009. márc. 25. 17:40
 14/18 A kérdező kommentje:
Igen egyenlőre van tejem,de szinte csak szopni akar.Eléggé nehéz hozzászoktatni más ételekhez és ezért is félek,hogy nehogy ne legyen legalább tej számára és aggódom,hogy egy fogyókúra hatására kevesebb lenne a tejem.Ja,a napi többszöri étkezés az megvan(sokszor sokat).De egyszerűen úgy érzem,hogy KELL a szervezetemnek.
2009. márc. 25. 17:44
 15/18 anonim ***** válasza:

17.39-esnek: miért volna az baj, hogy egy 10 hónapos csecsemő még főként szopik?


Kérdezőnek: én szoptatás nélkül is szeretem ezeket. :) Szerintem mindent ehetsz (kivéve, amitől hasfájós a pici), ha mértékkel teszed.

2009. márc. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
No, közben találtam neked egy linket is, hátha hasznát tudod venni: [link]
2009. márc. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
köszi a linket és a többit.
2009. márc. 25. 17:55
 18/18 anonim ***** válasza:
Szívesen. :)
2009. márc. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!