Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt babád mikor...

Mennyi idős volt babád mikor először adtál neki Kubut?

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Bőven elmúlt 2 éves, akkor se én vettem, hanem a tesók hozták :) Nem szeretem az ilyen palackos dolgokat. sokkal inkább, azt amiről tudom, mi van igazán benne.
2011. jún. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

2 évesen és a nagyi a "hátam mögött" adta amikor nála volt "megőrzésen". Onnan tudom, hogy másnap nekem mondta hogy Kubut kéjek én meg csak néztem mi van...


Előtte csak és kizárólag frissen házilag facsart gyümölcslevet kapott.

2011. jún. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És a frissen csavartakat mikortól?
2011. jún. 25. 19:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Most lesz két éves, és kb. egy hónapja kapott. Sokan fújnak a kubura, de én pl. nem tudom, mi baj vele, amikor semmi nincs benne, ami káros lenne:)
2011. jún. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Frissen csavar leveket hígítva már a hozzátáplálás elejáétl adhatsz, hisz eleve általában almalével kezdünk. utána mindennek adhatod a levét, amit már kapott a babád és nem volt semmi baja tőle.

Én idegenkedem ezektől a bolti italoktól... ennyi. Sajnos még a 100%-os levekről is nem egyszer kiderül, hogy kamu...

A Kubut meg magam is megkóstoltam... hááááát, hogy a friss ezerszer jobb, az biztos! Nekem nem jött be. Azt hiszem, banán-répa meg epres volt.... de hogy egyikre se hasonlított, az biztos :S

2011. jún. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sosem.
2011. jún. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
9-10 hónapos. Hígítva kapta.
2011. jún. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mondja már meg valaki,hogy a válaszom miért lett törölve???Azért mert azt írtam,hogy az én 14 hónaposom még nem ivott Kubut és nem is terevezek neki adni????

Hát nem semmi....

2011. jún. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó!Szerintem nem küldted el mert este is néztem és ilyen választ nem láttam!Vagy nem tudom!És mindenkinek köszi a válaszokat :)
2011. jún. 26. 12:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!