Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Erőltessem-e a cumit, ha nem...

Erőltessem-e a cumit, ha nem kéri?

Figyelt kérdés
2006. okt. 24. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Annak mégis mi értelme van??Inkább legyél hálás,ha nem kell neki.
2007. máj. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
NE!!! Örülj, hogy nem kell neki! Nagyon sokan küzdenek a rászoktatással, aztán meg panaszkodnak, hogy még ötévesen is cumizik, mert az neki az "anyapótlék"... Ha nem kell neki, az annyit jelent, hogy a szoptatással vagy a cumisüveggel megkapja a számára szükséges ilyen irányú "érintkezést". Egyébként a cumi helyett inkább szeretgesd, többet ér! ;-)
2007. júl. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nem. az enyem sem cumifuggo, bar neha jo. elobb utobb ugyis megtalalja az ujjacskáit :)
2009. jún. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%
Hát az enyém nem fogadja el, de szeretném ha rászokna, mert előbb vagy utóbb kell neki valami és ha az ujját szopja az szerintem károsabb, mert jobban eldeformálja a fogacskáit, a cumi meg úgy van kialakítva, hogy ne okozzon kárt. Sajnos magamról tudom, elég sokáig szopiztam az ujjam, ki is áll a fogam:)
2010. febr. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!