Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Profi vaterás anyukák vélemény...

Profi vaterás anyukák véleményét kérném?

Figyelt kérdés
Ha egy terméket felraktam(babakocsi)és azt írja nekem valaki,h meg szeretné nézni, akkor ugye nem adhatok meg semmilyen elérhetőséget? Címet írhatok vagy azt sem? Én szívesen megmutatnám neki, de félek, ha adok elérhetőséget, akkor kitiltanak a vateráról.
2011. jún. 22. 15:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet elérhetőséget megadni, ez benne van a szabályzatban. Én azt javaslom, hogy tedd fel a babakocsit olyan helyre pl: express, ahol lehet elérhetőséget is megadni, akkor tudtok egyeztetni.
2011. jún. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

De akkor írd ki a vaterára, hogy licitálás előtt kérdezzenek rá, hogy megvan-e még a babakocsi, mert máshol is hírdeted. Nehogy ebből legyen probléma.

Első voltam

2011. jún. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Így van, konkrét címet sajnos nem írhatsz.

Én is voltam babakocsi eladó, és nekem evidens volt, hogy ha valaki leütötte, és élőben mégsem nyerte volna el a tetszését, akkor nem erőltettem volna a dolgot. Persze azért a listázási díjat és a jutalékot neki illik fizetnie.

Valamiben próbálajtok megegyezni, hogy azért te se fizess rá az aukcióra.

2011. jún. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
leüti, megnézi.. ha nem tetszik neki akkor semlegest adsz, leírod hogy megnézte de nem jött be neki, rendes vásárló stb, az üzlet nem jött létre, és nem kell jutalékot fizetned. ennyi
2011. jún. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tiltás azért is jár, ha máshol hírdetsz, főleg, ha ki is írod!
2011. jún. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Akkor nem adok neki elérhetőséget.
2011. jún. 22. 15:55
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Én úgy játszottam ki ezt a tiltó rendszert, hogy a drága babakocsi mellett egy másik hirdetésben tettem fel mondjuk egy bodyt 10-20 Ft-ért fix árra. Annak nem nagy a jutaléka. Az érdeklődő leüti azt, és rögtön meg van az elérhetőségetek.:)Beszéljétek meg burkoltan:)
2011. jún. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó vagyok. És nagy értékű dolgokat is így szoktam venni. Ha van a hirdetőnek valami aprósága azt leütöm, ha nincs, akkor megkérem, hogy rakjon fel valamit. Így neki és nekem is jobb és még nem "buktam" le.:)
2011. jún. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne,hogy meg add!

Tényleg kitiltanak!

2011. jún. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
16:00 Ez jó ötlet! :-)
2011. jún. 22. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!