Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért vakarja a 4 hónapos...

Miért vakarja a 4 hónapos babám véresre a fülét? Mitől viszkethet neki ennyire?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs koszmó a füle mögött, nem csoroghat oda a tápszer vagy a tej, ami felmarja?
2011. jún. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk az volt a probléma 5hósan hogy belelógott a halya. Levágtam azóta hozzá se ér
2011. jún. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem,nincsen semmi ilyesmi!!!Inkább a sok fülzsírra gondolok,mert az van neki.
2011. jún. 22. 13:30
 4/8 anonim ***** válasza:

A fiam azért csinálta, mert jött a foga. MInden fog megindulásánál véresre vakarta, és ahogy kibújt a fog, azonnal abbahagyta.

Most jön az utolsó foga, de a véres füléből azonnal láttam, hogy megindult:)

2011. jún. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Te jó ég,akkor lehet,hogy a foga miatt viszket a füle?

Ilyet még nem hallottam.

Még eddig nem láttam fogacskát.

2011. jún. 22. 13:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Az né picikém is sokáig vakargatta a fülét, de nálunk az volt a gond, hogy túl gyakran töröltem át neki babaolajos fülpiszkálóval. Azt hittem jól csinálom, ha nem hagyom "besárgulni" és megtisztítom a fülzsírtól, de rosszul tettem. Mint kiderült, pont, hogy hagyni kell a kisbabáknak, hogy legyen zsírréteg, ami védje a fülecskéjét.
2011. jún. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En kerdeztem a hazi orvostol, mert nekem is vakarta. Azt mondta hogy nyomkodjam korbe eloszor elol aztan hatul alul stb, s ha elkezd nagyon sirni akkor lehet fulgyulladas, ha nem akkor csak megszokas vagy tenyleg viszket de nem faj. Erdemes kiprobalni, finoman nyomkodd meg neki. Vagy azis lehet kis viz belement mikor furdott. A fulzsirt akkor szoktam kitorolni mikor kifolyik, mert ensi olvastamhogy ottkell hagyni , mert vedi a fulet a fertozestol.
2011. jún. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

elozo vagyok, bocsi, elfelejtettem hogy a lanyom is 4 honapos volt mikor az also ket foga egyszerre kibujt

senki nem akarta elhinni. lehet attol is

2011. jún. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!