Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zavarhatja egy harom honapos...

Zavarhatja egy harom honapos mult csecsemo almat ejszaka, hogy vele alszunk egy szobaban?

Figyelt kérdés
kb 2 hete szabalytalanabba valtak az ejszakaink, a babank mintha felebredne (mert en is hallom ha mocorog)es hajnalban nyoszorogni is kezd, ilyenkor altalaban megszoptatom, keveset szopizik, nem mint nappal es visszaalszik.de magatol nem, akkor elkezd sirni. nem akarom raszoktatni, h ejjel megint szopizzon, mert 2 honaposan o hagyta el, szepen ataludta az ejszakat es most megint kelunk.anyatejes baba. arra gondoltam, h a mi mocorgasunk zavarhatja.mi tortenne ha kulon szobaba tennenk?otletek az ujboli ejszakai keles okara?
2009. márc. 23. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Én írtam utánad a kérdést, arra gondoltam én is, hogy lehet zavarja a babámat, ha például horkolok és azért kel fel. A párom mindig ébred rá, mert sajnos ha fáradt vagyok horkolok elég hangosan.
2009. márc. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3 hónapos kor körül fejlődési ugrás van, lehet, hogy emiatt ébred éjjel többször. Nálunk velünk együtt alszik a pici, de nem hiszem, hogy zavarnánk, pedig még én is sokszor felébredek az apja horkolására, pedig ő már 7 hónapos :))
2009. márc. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Valószínűleg nem ti zavarjátok a babát, hanem fejlődési ugráshoz ért és szüksége van több táplálékra. Mi is együtt alszunk a babánkal, most 6 hónapos és vannak hetek, amikor kel éjszaka, de többnyire végigalussza az éjjeleket egész kicsi kora óta. Én megetetném a helyedben,mert szüksége van rá,és valószínűleg nem fog visszaszokni rá, hanem pár nap vagy hét alatt elmúlik a többlet kajaigénye és újra nyugisak lesznek az éjszakák.


Minden jót!

2009. márc. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a fejlodesi ugrasra en is gondoltam, es nappal tobbszor probaltam szoptatni,de akkor is felebredt ejszaka. ti hogyan jartok el ilyen esetben? ha kell ejszaka is szoptatom, nem gond, csak elso babas vagyok es nincs tapasztalatom a temaban...koszi
2009. márc. 23. 11:44
 5/5 anonim ***** válasza:

szia!!


mi 3 hónapos kora óta alszunk külön szobában. addig is ügyesen aludt, max.1x kelt fel éjjel, de mióta külön vagyunk, sokkal nyugodtabb!! azért csak "zavarhat" kicsit a tv, a beszélgetés, a horkolás... nálunk bevált, hogy egyedül alszik. 4 hónapos most.

2009. márc. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!