Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 140*70-es ágyat kissebbre...

140*70-es ágyat kissebbre cserélni. Zavarhatja, hogy változott a méret?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy nagyon régi de felújított, így kifogástalan állapotban lévő ágyban alszik, ami 70*140-es. Sajnos viszont a legmélyebb fekvése szerintem nem elég mély, kb. a melle közepéig ér. Attól tartok, hogy kipottyan belőle... Gondolkodunk a cserén, illetve egy új vásárlásán. Viszont nagyon meglepő, hogy milyen árbeli különbségek vannak a 120*60 és 140*70 között, így nem vennénk a jelenlegi méretet, kicsit sokalljuk rá a pénzt, hiszen átmenetinek vennénk - jelenleg 1 éves.


A kérdés viszont az, hogy észreveszi-e, hogy kevesebb helye van? Okozhat ez gondot az elalvásnál, alvásnál, stb? Ne merjünk kicsire cserélni? Vagy csak én pörgöm túl ezt a kérdést és neki tök mindegy, mekkorában alszik?


2009. nov. 7. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:

mi is a 140 x 70-est vettük, de elég lett volna a kisebb is. lányunk most 1 éves, és 11 kg. (tehát nem kicsi csaj), de mindig valamelyik sarkában alszik az ágynak, ugyanakkor a kicsi babakocsijában is nagyon édesen alszik.


Nekünk meg pont az a 10 cm kilóg a szekrény mellől, és mindig beleverjük valaminket a kiálló ágyba.

2009. nov. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem akartok macerát, akkor egyszerűen tegyétek lejjebb azt a pöcköt, ami az ágydeszkát tarja. Egy ügyes apuka vagy nagypapa simán megoldja. Vagy maga a rács alacsony?
2009. nov. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A rács legaljánál van a fekvőfelület most, ami a mi térünk magassága kb... Anno még én is ebben feküdtem, Anyukám azt mondta, hogy nem volt ilyen gond - mondjuk nem is voltam sem izgága sem fiú... :-) Úgyhogy sajnos az ágyon nem tudunk változtatni.
2009. nov. 8. 06:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!