Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon horkol a férjem....

Nagyon horkol a férjem. Mennyire zavarhatja a gyereket? Mit tudunk tenni?

Figyelt kérdés
Már két éve külön szobában alszunk. Fél éves a fiam, most velem alszik, de lassan szeretném, ha a saját szobájában aludna. Mivel csak két szobánk van, így nekem kell majd a férjemmel aludnom. Már mindent kipróbáltunk, de semmi nem segít.
2010. aug. 23. 11:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Fül orr gégész.

ès valószínü egy kisebb mütét. de nem nagy dolog.


Anyukám alergiás nagyon és 10 év után úgy horkolt szegény, a mütét óta egyáltalán nem.

2010. aug. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
férjem megműttette magát és a nagy fájdalmon kívül (a műtét utáni napokban) semmi változást nem hozott... egy szobában alszunk a gyerekkel, ő meg szegény ezt szokta meg.
2010. aug. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok: ja, én meg füldugóval alszom.
2010. aug. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

De ismerős? Nem mi vagyunk? Nálunk is ez a helyzet. Megőrülök a horkolástól. Még én is a lányommal alszom az ő szobájában (6 hós) de ugye lassan ki kellene onnan költöznöm. Hát nem tudom mi lesz. Egyébként ha becsukjuk az ajtókat is tisztán halljuk a horkolást. Hát megoldást még én sem tudok mondani, de együtt érzek veled, bár evvel nem mész sokra.

Egyébként én már mondtam az uramnak, hogy kimehetne a garázsba aludni, hogy mi is tudjunk. Persze ez csak vicc volt. :-)

2010. aug. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én füldugóval alszom, mióta együtt vagyok a férjemmel. Helyesebben szólva már korábban is használtam, mert nagyon forgalmas helyen laktam, de utána meg az ő mozgolódása/horkolgatása (ő nem horkol olyan erősen, és csak akkor, ha a hátán fekszik) zavart, így mindenkinek elfogadható. A gyerekeket meghallom füldugón át is, pedig a másik szobában vannak.
2010. szept. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én férjem is rettentően horkol. A babánk külön szobában alszik, de simán behallatszik. Én is megszoktam már. szerintem a babád is meg fogja.
2010. szept. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
10 ève vagyunk együtt, pár éve felszedett 8-9 kilót, azóta sokkal rosszabb! Egy kicsit jobb, mióta orrtapasszal alszik. Ez széthúzza az orrot, jobban kap levegőt. Nem merek füldugózni, mert félek, hogy nem hallom meg reggel a kétévesemet, ha szól a másik szobából. Nagyon rossz, tudom mit érzel! Egyik nap felébredt, hogy ki horkol ennyire...ő volt...idegölő, komolyan! Van garatlazitó spray is, ezt próbálta már? Meg fogyni kicsit!!!
2010. szept. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a fogyás lenne szerintem a tuti, de hát az én uram imád enni és nincs szívem diétás kajákat elé rakni. Pontosabban már próbáltam, de a maga szerethető stílusával kikerülte a kényes falatokat és inkább tejfölös kenyeret evett. :) A garatlazítót még nem próbáltuk, de ha a tapasz anno nem jött be, akkor ez attól függetlenül még járható út lehet?
2010. szept. 14. 15:10
 9/10 anonim ***** válasza:

Jujjj, az én párom is ilyen :( Egyre rosszabb.


Ő a műtétben reménykedik, én nem-eddig sok jót nem hallottam róla.


De lassan az őrült határán vagyok. Már kiköltözött a nappaliba, mert nem bírtam. Sokszor a lányunk is felébred rá, velünk van egy szobában. És én most, hogy megint babát várok (és sokszor vagyok rosszul) még rosszabbul viselem. De sajna a nappaliból is behallatszik ha rázendít.


Már azt mondta a dolgozóban fog aludni--de nem egy állatka, hogy kint kelljen aludni :( Aaaa, én nem tudok rá megoldást, de azt tudom, hogy ez így nem jó.

2010. szept. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Párom allergiás+orrsövényferdülése is van és polipja.Nem tudom rávenni a műtétre.Engem már csak ritkán zavar a dolog.A fiamat most szoktatjuk külön tőlünk,de Ő csak akkor alszik el igazán,ah meghallja az ismerős zajokat az apja felől:)
2010. szept. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!