Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bevezessem folyadékként a...

Bevezessem folyadékként a vizet? Ha igen, hogyan? Mennyit kell innia?

Figyelt kérdés

Babám majdnem 8 hónapos. Még mindig szoptatok. Tízóraira kap gyümit és ebédre főzelékeket, már tojást, tejfölt és sajtot is kap; és még cicivel is megkínálom. Délután és este még mindig csak szopi.

Az utóbbi időben még többször megkínáltam, főleg a nagy melegben, hogy pótoljam a folyadékot, viszont erős a gyanúm, hogy éppen ezért nem is volt éhes ebédre, mert visszaesett az étvágya. 3 kanállal is alig bírtam beletuszkolni. Mondjuk még a fogára is gyanakodtam, de az első is úgy jött ki, hogy semmi jele nem volt, egyszer csak karcolta az ujjamat. Ezért gyanakszom inkább arra, hogy a tejcivel nem csak a szomját oltom, hanem még jól is lakatom. Jól gondolom? Ha adjak neki vizet, akkor mennyit kell neki egy nap adni? Mennyi folyadékra van szüksége egy ilyen kis babának egy nap, főleg amikor hőség van?


2011. jún. 16. 11:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én reggel felforralom, lehűtöm és egész nap ezt issza. Este, ha maradt belőle, akkor kiöntöm, és másnap újra forralok neki vizet.
2011. jún. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!