Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem ártok a babámnak, ha...

Nem ártok a babámnak, ha folyadékként teát iszok?

Figyelt kérdés
Nem bírom a vizet inni, meg amúgy is nehezen veszem rá magam, hogy legalább 1,5 l folyadékot megigyak, nem vagyok egy nagy ivó :) Gyümölcsteát iszok, úgy gondolom jobb, mint az 5-12% gyümölcstartalmú levek, jó minőségű meg drága..
2011. márc. 4. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyümölcsteát nyugodtan ihatsz, bármilyen "infusion"-t, és roibos teát is, ezek nem élénkítenek. Fekete/zöld/fehér teából is ihatsz, de ezekből csak mértékkel.
2011. márc. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak arra vigyázz, hogy ne ízesített fekete tea legyen, mert sokan arra is rámondják, hogy gyümölcstea! (pl. pickwick)

Legyen tényleg gyümölcstea, bár azok sem olcsók!

2011. márc. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én végig itta, pickwicket. És most is. Ugyanígy vagyok. Nem szeretem a vizet üresen. Szoktam bele citromlét tenni, esetleg édesíteni. Vagy tea, vagy üdítő, vagy tej. De pl a teából egy filtert teszek 1-2 literbe, tehát nem hiszem hogy magas lenne a koffein tartalma. Ráadásul 90es a vérnyomásom.
2011. márc. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!