Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki külföldön él és hazalátoga...

Aki külföldön él és hazalátogat, a már külföldön született gyerekével, amíg nem anyakönyvezteti Mo-n nem engedik ki az országból?

Figyelt kérdés
Láttátok a keddi esti híradót?Abban volta benne gy angliai anyuka,aki már 3 hónapja nem tud haza menni,mert várja a papírjait a gyereknek.Ilyen létezik?Mert most készülök,pontosan egy hét múlva,hazarepülni a 9 hós babámmal és neki sincs semmilyen Magyarországi papírja.Ezt honnan lehetne megtudni?
2011. jún. 15. 15:14
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Ne mááár!Hát ez kész!és az anyakönyvi kivonat az mi a ló**ar?az nem elég nekik?azon is rajta van hogy magyar nem?hiszen ezért indítottátok el az egészet ott!az ,hogy nem tájékoztattak előre ,hogy milyen papír szükséges és mennyi ennek az átfutási ideje az meg külön dicséretes!lehet érdemes lenne megkeresni újra az rtl-t,lehet hogyha nem is a híradó,de fókusz rákapna,hátha segítene meggyorsítani egy kicsit!fel a fejjel!bár én lehet,hogy rájuk borítom az asztalt,mert ez már nonszensz!
2011. jún. 19. 07:12
 22/33 A kérdező kommentje:
ja,szerintem tegyél panaszt!csak van erre vmi jogorvoslat is,lehet h térítenék a költségedet,bár ez kicsit álomszerűnek hangzik!de panaszold be őket vhol!
2011. jún. 19. 07:15
 23/33 anonim ***** válasza:

Szia.Az anyakonyvel kerlek kitorolhetem a popsim.Vagy bekeretezem es nezem mert masra nem eleg.Komolyan ilyet meg all az eszem es raadasul ez az utobbi 2 ev ujabb rendelete jogszabalya mert 2 eve ilyen meg nem volt.

Valoszinu az anyakonyvi hivatal hibazott.En biztos nem mert mint mezei ember nem bujom folyton az uj jogszabalyok/rendeletek konyvet vagy mi a szosz.De a kistesoval tuti nem jovunk haza ha lesz,akarmi lesz en haza nem jovok az tuti.Irtam az ombudsmannak szerinted valaszolnak????

De te is jol haladsz ha mg mindig nincs benne a rendszerbe.Szoritok!!!!

2011. jún. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Koszi.

Nevetseges!!! Nagyon kivancsi leszek mi lesz velunk de elore felek... Lattam a riportot az rtl oldalan, akartam is kerdezni hogy neked a maternity-vel mi van? Tenyleg lejart? A munkahelyeden mit szolnak? Vagy most azon a 3 fi

izetetlen honapon vagy mar? Rohely...

2011. jún. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Igen sajna lejart,ugy beszeltuk meg anno h juni 13 tol visszamegyek ugy a szabim is megmarad de kenytelen voltam kivenni ami szinten nem sok mert a maternity leave-t is azzal kezdtem amugy is csak 20napunk van egy evbe.Meg ok is szaroznak itt velem ki se fizette a teljes szabi penzt amit kene.Ez mar nem az elos este nekik se hogy nem a tenyleges osszeget fizeti ki.Vissza megyek kapnak ok is!!!

Irj majd mi volt.Lassan josztok nem ?24. irtal ha jol emlekszem.

2011. jún. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
*eset
2011. jún. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Igen, most csutortokon vagy penteken indulunk, attol fugg hogy a parom hogy erzi majd magat csutortokon munka utan. Ha faradt lesz, varunk pentekig mert o fogja egyedul levezetni az utat.
2011. jún. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Na csinaltattunk szemelyit.juli 8.an repulunk.Hurrrrrraaaaaaaa.Sok szerencset nektek is.
2011. jún. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Jaj de jó! Örülök hogy sikerült! Hogy szereztétek be az igazolást?
2011. jún. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Nah végre,örülök!!jó utat haza!:)
2011. jún. 23. 07:01
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!