Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejpépet estére? Vagy inkább...

Tejpépet estére? Vagy inkább zöldséget?

Figyelt kérdés

4 hós múlt a lányom, néha úgy érzem kevés neki a tejem. Éjjel minditg felkel, van amikor 3 óránként, van hogy 6-ot is elalszik. Arra gondoltam, esti szopi előtt kaphatna e tejpépet. Laktató is talán, és persze utána kapna cicit.

Nap közben már próbáltam neki az almát és a tököt, nagyon szeret enni, szereti a kanalat, de ilyet nem akarok neki éjjszakára.


2009. márc. 22. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is tejpépet adok vacsira a fiamnak,bár ő már 10hónapos.
2009. márc. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
négy hós kortól lehet a doboz szerint, eddig nem kellett neki tápszer, már nem is szeretnék neki azt adni.
2009. márc. 22. 13:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Inkabb napkozben etesd a "rendes" etelekkel, es estere tejpep vagy tapszer. De a tapszer kellene neki vagy a rendes szopi. Mennyit tudsz meg szopizni?

Igyel es egyel te is sokat, es tedd sokszor mellre, hogy ne apadjon el a tejed.

2009. márc. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem is a szopi mellett tápszert adjál estére.Aztán ahogyan fokozatosan adsz neki mást is, gyümit, fözeléket akkor jöhet a tejpép is.De akkor is reggel,este ilyen korban szopi vagy/és tápszer!

4 és fél hós manó anyukája

2009. márc. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Miért lenne jobb neki a tápszer mint a tejpép? Mindkettőben van vitamin, az anyatej mindent tartalmaz és csak kiegészítésnek kéne. Elmúlt már négy hós. Nem akarok már tápszert adni neki, ráadásúl nem tud cumisüvegből inni, csak kanállal tudnám neki adni. Kicsit körülményes lenne.
2009. márc. 22. 15:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adj neki tejpépet vacsira kiegészítésként.A zöldséget gyümölcsöt nem ajánlanám mert nehezebben emészthető és nyugtalanabbul aludhat tőle.A lányom és a fiam 4 hós kortól eszik semmi bajuk nincs tőle.
2009. márc. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Az én babám most lesz 5 hós. Ha megvígasztal ő 2 óránként akar enni éjszaka, ezért én is cselhez folyamodtam. Tejpépet adok neki minden este fürdés után és utána mindenkinek jóéjszakát kívánunk és jöhet a szopi. Így csak 2szer kel fel éjszaka este fél 10 után. Viszont van amikor nem fogadja el a tejpépet, hát ilyenkor fel kel többször. Az az igazság, hogy nem mindig jön be ez "megtömöm a gyerkőcöt, hogy sokat kevesebbszer keljen fel" dolog. Az okára még nem sikerült rájönnöm.

Egyébként ő is anyatejes baba, de már kap almát, répát és krumplit, de ő ezeket nasinak képzeli és utána rögtön szopizni akar.

Ne görcsölj a tej mennyiségén, mert az negatívan befolyásol. Hidd el üvöltene, ha éhen maradna. Annyi tejci mindig van, amennyi a babádnak kell és folyamatosan termelődik is. Hinned kell magadban!!!!

2009. márc. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!